Čtvrtek, 28 září, 2023
spot_img

Jsme všichni autosexuálové? Kourtney Kardashian zveřejnila text o posedlosti vlastním tělem

Nejstarší sestra z klanu Kardashianů rozvířila na internetu velkou debatu. Na svém webu Poosh, který se věnuje životnímu stylu, totiž zveřejnila text, v němž se podrobně rozebírá autosexualita, tedy posedlost a vzrušení vlastním tělem. Podnikatelka Kourtney Kardashian spolu s uznávaným terapeutem pak došli k závěru, že každý z nás je tak trošku autosexuál. A jak se to projevuje?

Autosexualita se často definuje jako posedlost vlastním tělem, kdy dotyčné vzruší už jen představa svých intimních partií. Autosexuální lidé také nejraději randí jen sami se sebou, upřednostňují masturbaci před pohlavním stykem, jsou do sebe narcisticky zahledění, nepotřebují ke vztahu partnera – a to v žádné životní oblasti. Na rozdíl od životního stylu singles je ale ten autosexuální ve vztahu sama k sobě ve většině případů až chorobný. Nyní se rozhodla k tomuto tématu vyjádřit také jednačtyřicetiletá podnikatelka Kourtney Kardashian.

Tanec před zrcadlem i líčení

Pa na svém portále Poosh, který spustila v roce 2019 jako moderního průvodce, jak žít co nejlépe svůj život a najdete na něm články o zdraví, wellness nebo životním stylu, totiž zveřejnila text založený na rozhovoru s uznávaným terapeutem a zakladatelem QueerSexTherapy, Casey Tannerem. Ten pak definuje autosexualitu jako vlastnost, která člověka vtáhne a zaplete do vlastní erotiky. Zajímavé je, že podle textu jsme prý autosexuálové svým způsobem všichni.

Krásným příkladem jsou prý obecně ženy a jejich chování. Ty se prý cítí nejlépe, když mají pocit, že jsou sexy. Ale samozřejmě se pak prý může jednat také o muže. Jako další příklady lehké autosexuality jsou pak v textu Kourtney Kardasihian uvedeny třeba i chvíle, v nichž se ve vaně láskyplně myjete, dopřáváte svému tělu něžné doteky, nosíte sexy spodní prádlo, líčíte se, češete, nebo o samotě tancujete v roztomilém oblečení před zrcadlem.

Jediným projevem autosexuality tak tedy nejsou pouze masturbace a chorobná touha po vlastním těle, ale i zdánlivě nevinné každodenní rutiny, nebo uspokojení z pocitu, že nejste závislí na jiném člověku a nikoho druhého ke spokojenému životu nepotřebujeme. Možná i proto došla nejstarší ze sester Kardashianových k závěru, že každý z nás je ve skutečnosti alespoň trošku autosexuál. A možná na tom kousek pravdy bude, nemyslíte?

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 2. října

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...
Poslechněte si nezveřejněnou nahrávku Belfiato Quintet a pomozte lidem v tísni

Poslechněte si nezveřejněnou nahrávku Belfiato Quintet a pomozte lidem v tísni

Úspěšný komorní soubor Belfiato Quintet působí na hudební scéně už více než patnáct let a vystupuje po celé Evropě. Nyní se jeho členové, mezi...

Rasismus a ošoupané tenisky: Gucci pod palbou kritiky

Na značku Gucci se snesla vlna kritiky. Lidé na sociálních sítích ji nejdříve kvůli černému svetru se sytě červenými...

Finále Stranger Things v nedohlednu. Sadie Sink si krátí čekání kosmetickou kampaní

Americká herečka se proslavila v trháku Stranger Things a trochu se děsí, až přijde konec seriálu. Ten se zatím kvůli stávce oddaluje. Než se situace vyjasní, uvidíme Sadie Sink v nové kampani Armani Beauty společně s hvězdou Cate Blanchett.

Ester Geislerová a Martin Hronský Krupa o desetiletém věkovém rozdílu a o terapii sdílením

Poprvé absolvovali společné focení do médií a rozpovídali se při tom o svém vztahu. Seznámili se tak, jak dříve bývalo zvykem – off-line. Zvláštní covidové bezčasí dokonale nahrálo tomu, aby se poznali v klidu a do hloubky.
Vychází 2. října
Zavří­t reklamu