Středa, 1 února, 2023
spot_img

Jsme všichni autosexuálové? Kourtney Kardashian zveřejnila text o posedlosti vlastním tělem

Nejstarší sestra z klanu Kardashianů rozvířila na internetu velkou debatu. Na svém webu Poosh, který se věnuje životnímu stylu, totiž zveřejnila text, v němž se podrobně rozebírá autosexualita, tedy posedlost a vzrušení vlastním tělem. Podnikatelka Kourtney Kardashian spolu s uznávaným terapeutem pak došli k závěru, že každý z nás je tak trošku autosexuál. A jak se to projevuje?

Autosexualita se často definuje jako posedlost vlastním tělem, kdy dotyčné vzruší už jen představa svých intimních partií. Autosexuální lidé také nejraději randí jen sami se sebou, upřednostňují masturbaci před pohlavním stykem, jsou do sebe narcisticky zahledění, nepotřebují ke vztahu partnera – a to v žádné životní oblasti. Na rozdíl od životního stylu singles je ale ten autosexuální ve vztahu sama k sobě ve většině případů až chorobný. Nyní se rozhodla k tomuto tématu vyjádřit také jednačtyřicetiletá podnikatelka Kourtney Kardashian.

Tanec před zrcadlem i líčení

Pa na svém portále Poosh, který spustila v roce 2019 jako moderního průvodce, jak žít co nejlépe svůj život a najdete na něm články o zdraví, wellness nebo životním stylu, totiž zveřejnila text založený na rozhovoru s uznávaným terapeutem a zakladatelem QueerSexTherapy, Casey Tannerem. Ten pak definuje autosexualitu jako vlastnost, která člověka vtáhne a zaplete do vlastní erotiky. Zajímavé je, že podle textu jsme prý autosexuálové svým způsobem všichni.

Krásným příkladem jsou prý obecně ženy a jejich chování. Ty se prý cítí nejlépe, když mají pocit, že jsou sexy. Ale samozřejmě se pak prý může jednat také o muže. Jako další příklady lehké autosexuality jsou pak v textu Kourtney Kardasihian uvedeny třeba i chvíle, v nichž se ve vaně láskyplně myjete, dopřáváte svému tělu něžné doteky, nosíte sexy spodní prádlo, líčíte se, češete, nebo o samotě tancujete v roztomilém oblečení před zrcadlem.

Jediným projevem autosexuality tak tedy nejsou pouze masturbace a chorobná touha po vlastním těle, ale i zdánlivě nevinné každodenní rutiny, nebo uspokojení z pocitu, že nejste závislí na jiném člověku a nikoho druhého ke spokojenému životu nepotřebujeme. Možná i proto došla nejstarší ze sester Kardashianových k závěru, že každý z nás je ve skutečnosti alespoň trošku autosexuál. A možná na tom kousek pravdy bude, nemyslíte?

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 31. ledna

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Výstava věnovaná ikonickému kocourovi odhaluje, jak moc ho ve světě kopírovali

Taky máte doma kocoura od designérky Libuše Niklové? Hračka z 60. let je dnes především sběratelským kouskem. Věděli jste, že existuje ve více než stovce verzí?

Odpočinek v zahraničí: Ubytování ve skalách i filmová romantika

Odjeďte si vyčistit hlavu za hranice naší republiky. Dny strávené v cizině totiž rozhodně patří mezi ten největší luxus, který  si můžeme dopřát. Pojďme si ho tedy užít...

Vyřazujete trička? Mohou z nich být hnízda pro zachráněná zvířata

Věčnou otázku, kam s oblečením, prostěradly nebo ručníky, které už mají to nejlepší za sebou, vám zodpoví pražská záchranná...

Návrhář Michael Kováčik: Dokážu ženy pochopit a vyzdvihnout jejich přednosti

Kdo se jen trochu orientuje ve světě módy, určitě už pár let registruje Michaela Kováčika. Mladý návrhář, kterému kromě...
Vychází 31. ledna
Zavří­t reklamu