Úterý, 6 června, 2023
spot_img

Drogově závislý raper nosí náhrdelník s krví herečky Megan Fox. Bizarní šperky ale vlastní i jiné celebrity 

Svátek zamilovaných máme už pár dní za sebou a slavní se na svých sociálních sítích postupně chlubí, jak si romantické chvilky užili a co dostali od svých drahých poloviček. V záplavě diamantových náramků, honosných večeří a spodního prádla se ale asi nejvíc vyjímá nápad, kterým chtěl svou lásku k herečce Megan Fox dokázat hudebník Machine Gun Kelly. Raper, který loni v prosinci nastoupil na léčení ze závislosti na drogách, si totiž zhotovil náhrdelník s krví své přítelkyně. Není ale jedinou celebritou, která se pyšní bizarním šperkem.

Machine Gun Kelly je známý svým bouřlivým životním stylem i neustálými problémy s omamnými látkami. Třicetiletý raper, který přiznal, že bez adderallu (amfetaminu a psychostimulantu používaného ke zvýšení mentální bdělosti a aktivity) nedošel ani do nahrávacího studia, dokonce v prosinci minulého roku nastoupil na léčení z drogové závislosti. Možná i proto veřejnost překvapilo, když vyšlo najevo, že učaroval matce tří dětí, herečce Megan Fox. Hvězda filmu Transformers a stále ještě manželka herce Briana Austina Greena se do hudebníka zakoukala během natáčení snímku Midnight in the Switchgrass, který by měl spatřit světlo světa v letošním roce a zahraje si v něm například i Bruce Willis. Krátce poté si ji Kelly pozval, aby si střihla roli v jeho hudebním videoklipu ke skladbě My Bloody Valentine. S Davidem z legendárního seriálu Beverly Hills 902 10, s nímž má tři syny, se krátce na to po desetiletém vztahu rozešla. A od té doby na sociálních sítích vykládá o nehynoucí lásce právě ke Kellymu.

Krvavý Valentýn

Divoký umělec se před pár dny na svém Instagramu pochlubil, že na krku nosí hereččinu krev. Svá slova doplnil i o obrázek, na kterém má šperk s přívěskem, na němž se jasně vyjímá rudá krvavá šmouha. Gesto by mohla být i jakási symbolika odkazující právě ke společnému klipu k singlu “Krvavý Valentýn”. Úspěšný raper ale rozhodně není jediná slavná osobnost, kterou napadlo pořídit sobě, nebo svým blízkým tak trochu bizarní šperk.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený the Blonde Don (@machinegunkelly)

Scarlett Johansson a velmi osobní náhrdelník

Například Scarlett Johansson v roce 2007 pro svého tehdejšího přítele Ryana Reynoldse připravila narozeninový dárek, na který asi nikdy nezapomene. Nutno říci, že šperk, jenž mu hvězda stříbrného plátna věnovala, je bezesporu velmi osobní, otázkou ale je, jestli ne až příliš. Reynolds totiž v krabičce našel náhrdelník s hereččiným zubem moudrosti zataveným ve zlatě.

Foto: shutterstock.com

Elton John a prsteny od Eminema

Po vystoupení na cenách Grammy v roce 2001 se z Eltona Johna a rapera Eminema stali velmi dobří přátelé. Elton se poté dokonce několikrát nechal slyšet, že Eminema naprosto zbožňuje a že jeho texty rozhodně nejsou homofobní, jak mu v té době mnozí zazlívali. Vcelku originální dar si pak raper připravil na oslavu Eltonova registrovaného partnerství s Davidem Furnishem. Zamilované dvojici totiž nechal zhotovit prsteny, na nichž byla z diamantů vyobrazena erekce. Přesto, že lechtivé šperky zpěváka pobavily, zůstaly prý raději schované v šuplíku.

Foto: shutterstock.com

Angelina Jolie a krvavé amulety

Raper Machine Gun Kelly se se svým krvavým náhrdelníkem nejspíše inspiroval u Angeliny Jolie a jejího někdejšího manžela Billyho Boba Thortona. Právě oni dva totiž s emo přívěsky začali chodit na veřejnost už před dlouhými lety. Angelina, která se nikdy netajila svými podivnými choutkami na milostné hrátky s noži, tehdy nevšední přání navrhla s vidinou romantického gesta. „Myslela si, že by bylo vzrušující a romantické, kdybychom si vzali malou žiletku a řízli se do prstu, namazali trochu krve na medailony a nosili jsme je kolem krku. Něco na způsob toho, když u sebe nosíte pramínek vlasů svých dětí,“ řekl Thorton deníku The Independent.

Foto: shutterstock.com

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Setkání generací: V Invalidovně odstartovala výstava RE_SHAPE/D

Minulý týden proběhlo v prostorách pražské Invalidovny slavnostní otevření velmi zajímavé výstavy RE_SHAPE/D. Ta je výsledkem roční práce šestice gymnaziálních studentů, kteří se pomocí...

Nová kolekce Longchamp je v rytmu rock’n’rollu

Objevování vlastní cesty a nezávislosti je tématem nové kolekce Longchamp's Fall / Winter 2019. V New Yorku, v rámci...

Lucie Výborná: Málem jsem uhonila sama sebe. Cítila jsem totiž, že musím být ve všem nejlepší, abych někoho nezklamala

„Žít teď a tady.“ Od nejrůznějších duchovních guru, ale i z reklam tu větu slýcháme tak často, že se...

Tipy, jak mít rád sám sebe, plus dalajlámův návod na štěstí

„Hlavně buď sama na sebe hodná… Měj rád sám sebe… Musíš sám sebe přijmout…“ Skvělé rady, na které dnes spolu s kapučínem a kouskem lahodného dortu na Instagramu natrefíte několikrát za den. Jasně, jenže ono to není tak jednoduché.
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu