Úterý, 6 června, 2023
spot_img

Divadlo zdarma jako poděkování pro přetížené zdravotníky

Dejvické nebo Bezruči kdykoli a zdarma, to teď nabízí všem, kteří pracují ve zdravotnictví, platforma Dramox plná stovek záznamů divadelních představení.

Lékaři, sestry nebo pracovníci záchranky prožívají náročnější dny než obvykle. Odpočinek a zábava mnohdy musely jít stranou. Proto se provozovatelé videotéky divadelních představení Dramox rozhodli nabídnout zdravotníkům kulturu, u které můžou aspoň na chvíli vypnout od stresu.

„Vaší práce si vážíme a plně si uvědomujeme, jak moc je důležitá. Zároveň vás všechny obdivujeme za to, jak zvládáte nelehké situace na pracovišti i extrémní napětí, ve kterém už druhý rok žijete. Pomáháte i za cenu toho, že se sami vzdáváte civilního života,“ píše se v prohlášení Dramoxu. 

Pracujete ve zdravotnictví? Nebo někoho takového znáte? Dejte mu vědět. Všechny informace včetně toho, jak se o aktivaci služby zdarma přihlásit, najdete pod odkazem www.dramox.cz/kultura-zdravotnikum.pdf.

Ostatní si mohou Dramox vyzkoušet bezplatně po dobu sedmi dní, poté stojí 299 Kč měsíčně. Projekt vznikl v počátcích pandemie na podporu divadel, většina peněz putuje přímo zastoupeným divadelním souborům. Vedle představení různých žánrů z 22 zemí světa tam najdete i zábavu pro děti, což může být vítaným zpestřením (nejen) karantény.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Kupte si ramínko a podpořte právo na legální potrat

Polské ženy ztratily právo rozhodovat o svém těle a svém životě. Kampaň s červeným ramínkem jim chce pomoct.

Myšlením proti stresu i stárnutí. Co je to vůbec mindfulness?

Internet se hemží nabídkami kurzů mindfulness. K čemu a pro koho je tahle metoda vhodná? A jaké aplikace vám pomohou začít?

Děti klimatické krize: Kdo jsou ti, kteří donutili fast foody přestat nabízet plastové hračky a chystají kandidaturu na prezidenta

Za každou vstřelenou branku sází stromky, píší petice, účastní se klimatických stávek, setkávají se s vládními představiteli a za...

Digitální vypravěčka Michelle Losekoot o ženách, které obdivuje na sociálních sítích i v reálu

Copywriterka, blogerka, lektorka kurzů o sociálních sítích a spoluautorka knih Bez jablka a Jak na sítě nám představila ženy, které ji inspirují a formují její životní cestu.
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu