Úterý, 7 února, 2023
spot_img

Divadlo zdarma jako poděkování pro přetížené zdravotníky

Dejvické nebo Bezruči kdykoli a zdarma, to teď nabízí všem, kteří pracují ve zdravotnictví, platforma Dramox plná stovek záznamů divadelních představení.

Lékaři, sestry nebo pracovníci záchranky prožívají náročnější dny než obvykle. Odpočinek a zábava mnohdy musely jít stranou. Proto se provozovatelé videotéky divadelních představení Dramox rozhodli nabídnout zdravotníkům kulturu, u které můžou aspoň na chvíli vypnout od stresu.

„Vaší práce si vážíme a plně si uvědomujeme, jak moc je důležitá. Zároveň vás všechny obdivujeme za to, jak zvládáte nelehké situace na pracovišti i extrémní napětí, ve kterém už druhý rok žijete. Pomáháte i za cenu toho, že se sami vzdáváte civilního života,“ píše se v prohlášení Dramoxu. 

Pracujete ve zdravotnictví? Nebo někoho takového znáte? Dejte mu vědět. Všechny informace včetně toho, jak se o aktivaci služby zdarma přihlásit, najdete pod odkazem www.dramox.cz/kultura-zdravotnikum.pdf.

Ostatní si mohou Dramox vyzkoušet bezplatně po dobu sedmi dní, poté stojí 299 Kč měsíčně. Projekt vznikl v počátcích pandemie na podporu divadel, většina peněz putuje přímo zastoupeným divadelním souborům. Vedle představení různých žánrů z 22 zemí světa tam najdete i zábavu pro děti, což může být vítaným zpestřením (nejen) karantény.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 31. ledna

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...
Rodičovská Volvo Cars

Být doma s novorozencem až šest měsíců a pobírat u toho...

Malý krok pro společnost Volvo Cars, ale velký skok pro rodiče napříč Evropou a nejen tam. Zaměstnanci švédské automobilky z regionu EMEA můžou od...

Zara hlásí zelenou

Jedním z nejoblíbenějších fast fashion řetězců je bezesporu španělská značka Zara, která je zároveň největším světovým maloobchodním prodejcem módy....

Velká vánoční soutěž se chýlí ke konci. Dnes můžete vyhrát pleťovou masku ENVY Therapy®

Pokud si zakládáte na péči o pleť, asi vás potěší náš vánoční speciál, v němž můžete od 6. do...

Aromantismus: Proč někdo nesnáší Valentýna, kytky a vyznání lásky

Motýlci v břiše, bezesné noci, zamilované pohledy. To, co většina lidí považuje za neodmyslitelnou součást života, je pro aromantika...
Vychází 31. ledna
Zavří­t reklamu