Čtvrtek, 30 listopadu, 2023
spot_img

Divadlo zdarma jako poděkování pro přetížené zdravotníky

Dejvické nebo Bezruči kdykoli a zdarma, to teď nabízí všem, kteří pracují ve zdravotnictví, platforma Dramox plná stovek záznamů divadelních představení.

Lékaři, sestry nebo pracovníci záchranky prožívají náročnější dny než obvykle. Odpočinek a zábava mnohdy musely jít stranou. Proto se provozovatelé videotéky divadelních představení Dramox rozhodli nabídnout zdravotníkům kulturu, u které můžou aspoň na chvíli vypnout od stresu.

„Vaší práce si vážíme a plně si uvědomujeme, jak moc je důležitá. Zároveň vás všechny obdivujeme za to, jak zvládáte nelehké situace na pracovišti i extrémní napětí, ve kterém už druhý rok žijete. Pomáháte i za cenu toho, že se sami vzdáváte civilního života,“ píše se v prohlášení Dramoxu. 

Pracujete ve zdravotnictví? Nebo někoho takového znáte? Dejte mu vědět. Všechny informace včetně toho, jak se o aktivaci služby zdarma přihlásit, najdete pod odkazem www.dramox.cz/kultura-zdravotnikum.pdf.

Ostatní si mohou Dramox vyzkoušet bezplatně po dobu sedmi dní, poté stojí 299 Kč měsíčně. Projekt vznikl v počátcích pandemie na podporu divadel, většina peněz putuje přímo zastoupeným divadelním souborům. Vedle představení různých žánrů z 22 zemí světa tam najdete i zábavu pro děti, což může být vítaným zpestřením (nejen) karantény.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 28. listopadu

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Victoria Beckham se chystá prodávat erotické hračky. K novému byznysu ji...

Manželka fotbalové legendy Davida Beckhama, úspěšná podnikatelka, návrhářka a členka známé skupiny Spice Girls, která v devadesátých letech válcovala hitparády. To je Victoria Beckham,...

Muzeum místo lihovaru nebo rezidence z továrny na šunku: Nejpovedenější přestavby zchátralých industriálních budov

Otázka konverze zchátralých industriálních budov pro nové účely není v soudobé architektuře ničím novým. Mnoho fantastických přestaveb se týká...

Šaty s duší, které pomáhají

Podzim je v plném proudu a právě teď je ten nejlepší čas udělat si pořádek v šatníku a pořídit...

Design z Vysočiny inspirovaný Středomořím a Skandinávií

Karolína Stryková je ilustrátorka a grafička, která se svým mužem Teodorikem Menšlem založila značku In August Company. Inspiraci často čerpají na cestách, hlavně u moře.
Vychází 28. listopadu
Zavří­t reklamu