Sobota, 28 května, 2022
spot_img

Divadlo zdarma jako poděkování pro přetížené zdravotníky

Dejvické nebo Bezruči kdykoli a zdarma, to teď nabízí všem, kteří pracují ve zdravotnictví, platforma Dramox plná stovek záznamů divadelních představení.

Lékaři, sestry nebo pracovníci záchranky prožívají náročnější dny než obvykle. Odpočinek a zábava mnohdy musely jít stranou. Proto se provozovatelé videotéky divadelních představení Dramox rozhodli nabídnout zdravotníkům kulturu, u které můžou aspoň na chvíli vypnout od stresu.

„Vaší práce si vážíme a plně si uvědomujeme, jak moc je důležitá. Zároveň vás všechny obdivujeme za to, jak zvládáte nelehké situace na pracovišti i extrémní napětí, ve kterém už druhý rok žijete. Pomáháte i za cenu toho, že se sami vzdáváte civilního života,“ píše se v prohlášení Dramoxu. 

Pracujete ve zdravotnictví? Nebo někoho takového znáte? Dejte mu vědět. Všechny informace včetně toho, jak se o aktivaci služby zdarma přihlásit, najdete pod odkazem www.dramox.cz/kultura-zdravotnikum.pdf.

Ostatní si mohou Dramox vyzkoušet bezplatně po dobu sedmi dní, poté stojí 299 Kč měsíčně. Projekt vznikl v počátcích pandemie na podporu divadel, většina peněz putuje přímo zastoupeným divadelním souborům. Vedle představení různých žánrů z 22 zemí světa tam najdete i zábavu pro děti, což může být vítaným zpestřením (nejen) karantény.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Časopis Raketa plný pozitivní inspirace (nejen) pro děti z Ukrajiny

Originální český časopis pro děti chystá speciální číslo v ukrajinštině. Můžete podpořit jeho vydání, do konce sbírky zbývá pár dní. Taky by se vám ukrajinská Raketa hodila? Bude k dostání zdarma.

Využívají ji astronauti i nemocnice. Léčba kočkou vám pomůže vyřešit problémy s krevním tlakem nebo migrénami

Stres v práci, další bezesná noc, migréna, nervozita, bušení srdce… Tak rádi byste si odpočinuli, ale ať děláte, co...

Stella McCartney předvedla novou kolekci opět v duchu udržitelnosti

Britská návrhářka Stella McCartney je průkopnicí v oboru udržitelní módy. Není tak divu, že na Fashion Weeku v Paříži...

V prodejním pop-upu Tabule najdete vše pro stylové stolování

Stále vám v domácnosti chybí osobité nádobí, stylové dekorace nebo zajímavé doplňky? Tak si v sobotu 18. května přijďte...
Zavří­t reklamu