Úterý, 6 června, 2023
spot_img

David Beckham svůj Instagram půjčil ukrajinské lékařce, aby ukázala realitu v ostřelované porodnici

Na Instagramu ho sleduje přes 71,6 milionů lidí. Většinou obdivují Beckhamův styl, jeho tetování, děti nebo fotky z cest. Včera populární idol využil svůj vliv na sociálních sítích k tomu, aby zprostředkoval informace z válečné Ukrajiny a vyzval veřejnost k pomoci.

„Dnes předávám své sociální kanály Irině, vedoucí Regionálního perinatálního centra v Charkově na Ukrajině, kde pomáhá matkám při porodu. V mých stories se dozvíte víc o úžasné práci, kterou Irina a zdravotníci jako ona dělají, aby zachraňovali životy na Ukrajině. Pomocí odkazu v mém biu prosím dejte, co můžete, na podporu UNICEF a lidí jako Irina,“ napsal David Beckham v neděli na svém profilu.

Pokud už vám stories, jimiž provází dětská lékařka a anestezioložka Irina Jurijevna Kondratova, zmizely, zde je krátké shrnutí pomocí screenshotů.

 

Přispět je možné prostřednictvím Fondu 7, který Beckham v rámci UNICEF založil před sedmi lety. Už od roku 2005 je jejich vyslancem dobré vůle a soustředí se především na zlepšení přístupu dětí ke vzdělání, zrovnoprávnění dívek v rozvojových zemích a boření bariér, které dětem brání v plnění jejich snů.

 

 

 

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...
Nejistá perfekcionistka, okouzlující femme fatale nebo narcistní potvora: Kdo je Zlatým glóbem oceněná herečka Rosamund Pike

Nejistá perfekcionistka, okouzlující femme fatale nebo chladná narcistka? Kdo je Zlatým...

Když před několika dny virtuálně přebírala Zlatý glóbus za svůj výkon ve snímku Jako v bavlnce, byla jako vždy okouzlující, osobitá, sofistikovaná a charismatická....

Velká vánoční soutěž pokračuje. Tentokrát můžete vyhrát pleťové sérum od Kiehl’s

Jelikož nás přepadla touha potěšit vás v této nelehké době, připravili jsme vánoční speciál, v němž můžete od 6....

Menstruace není volba, pro některé ženy jsou však vložky luxusem, který si nemohou dovolit

Menstruační chudoba je téma, které se v Česku otevřelo docela nedávno. Pro spoustu lidí je překvapením, že i u nás žijí ženy, pro něž je stovka za vložky finanční zátěž. Spolek SOLA poskytuje hygienické potřeby zdarma a snaží se tento problém dostat do širšího povědomí.

Festival planet: U brněnské hvězdárny vzplane obří Slunce

Na co jiného se jít v letním vedru podívat než na desetimetrový model Slunce. Hvězdárna poprvé vystaví společně všechna...
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu