Pátek, 9 června, 2023
spot_img

Zapojte se do charitativní dražby šatů držitelky Českého lva Ireny Hradecké

Svůj sen si nyní může splnit každý, kdo si někdy u zrcadla zkoušel děkovnou řeč za Českého lva. Na internetovém dražebním portálu Aukro se totiž objevila večerní róba, v níž architektka Irena Hradecká letos přebírala trofej za film Il Boemo.

Platforma Znesnáze21 draží šaty Ireny Hradecké, ve kterých si převzala sošku Českého lva za nejlepší scénografii filmu Il Boemo. A to není vše. Irena se nakonec rozhodla vydražit celý svůj večerní outfit včetně náušnic a pamětního náramku Českého lva, který byl předáván s oceněním. Kus „českého Oscara“ se tak může objevit právě i u vás doma! Šaty jsou od designerů newyorské značky Betsy & Adam a nádherné náušnice pocházejí z kolekce Balmain for H&M. Pamětní náramek najdete v originální krabičce s logem Českého lva. Jak už to tak u charitativních aukcí bývá – vše bude pro dobrou věc.

Když se móda spojí s užitečným

„Napadlo mě vydražit mé šaty ve prospěch sbírky Vasyla Kapusteje, čímž bych je mohla rázem proměnit třeba v termoprádlo pro vojáky na frontě,“ popisuje architektka Irena Hradecká svou motivaci dražit outfit z večera 30. ročníku Českých lvů. Spojila tedy síly s platformou Znesáze21 a dobrá věc je na světě! Vasyl zprostředkovává pomoc přímo na ukrajinskou frontu a do oblastí, kam se jen tak každý s pomocí neodváží. „Z mojí rodiny, přátel a známých se přes noc stali vojáci, hrdinové vlasti. A já nechtěl jen nečinně přihlížet. Maminka mi nejdříve zakázala na ukrajinskou frontu humanitární pomoc vozit, bála se, že je to nebezpečné. Nakonec ale začala jezdit taky,“ vysvětluje Vasyl Kapustej své odhodlání pomáhat, které nyní trvá nepřetržitě 13 měsíců.

Outfit v hledáčku módní policie

„Když už jsem se podle své bedlivé dcery střežící veškerou mou medializaci na instáčích a podobných kanálech dostala i do hledáčku módních policií, je třeba zveřejnit mé velké díky za make-up & hair. Filmová scénografie je tak trochu jako šaty pro zvláštní příležitosti, oblékané často jen jednou. Na první pohled zbytečná a marnivá činnost, která ale spočívá v tom, že docela obyčejné věci a materiály proměňuje v cosi magického. Dá se jedinečné proměnit i v užitečné a potřebné?“ ptá se Irena Hradecká a motivuje tak třeba zrovna vás k novému příhozu.

Dražba končí v sobotu 1. dubna ve 13:37:33 hodin.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Ručně vyráběné a organické dárky pod stromeček. Pořiďte je na prvním...

Dark but not Toxic, to je název prvního se série DARK Pop-up marketů, jehož tématem jsou organické ručně vyráběné netoxické přípravky a designové předměty....

Osvěžující sprcha během topických dní: Namíchejte si vlastní ledové čaje i alkoholické koktejly

Tropické dny se blíží a s nimi i chvíle, kdy ani schovaní ve stínu nestíháte utírat pot z nejrůznějších...

Cvrčci a syrečky v dortech? Sorry, pečeme jinak

Kdo z vás ještě nenavštívil originální brněnskou cukrárnu, na kterou se od jejího otevření pěje jen samá chvála, měl...

Myslím, že Vlasta Burian je moje poslední mužská role, říká Veronika Korytářová

„V divadle už si ze mě dělají srandu, že bych si měla jít přesednout na pánskou stranu, protože mi to tam jde líp,“ směje se Veronika, matka čtyř dětí a herečka, která za strhující výkon v grotesce Burian ze života krále komiků získala Thálii.
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu