Neděle, 10 prosince, 2023
spot_img

Zapojte se do charitativní dražby šatů držitelky Českého lva Ireny Hradecké

Svůj sen si nyní může splnit každý, kdo si někdy u zrcadla zkoušel děkovnou řeč za Českého lva. Na internetovém dražebním portálu Aukro se totiž objevila večerní róba, v níž architektka Irena Hradecká letos přebírala trofej za film Il Boemo.

Platforma Znesnáze21 draží šaty Ireny Hradecké, ve kterých si převzala sošku Českého lva za nejlepší scénografii filmu Il Boemo. A to není vše. Irena se nakonec rozhodla vydražit celý svůj večerní outfit včetně náušnic a pamětního náramku Českého lva, který byl předáván s oceněním. Kus „českého Oscara“ se tak může objevit právě i u vás doma! Šaty jsou od designerů newyorské značky Betsy & Adam a nádherné náušnice pocházejí z kolekce Balmain for H&M. Pamětní náramek najdete v originální krabičce s logem Českého lva. Jak už to tak u charitativních aukcí bývá – vše bude pro dobrou věc.

Když se móda spojí s užitečným

„Napadlo mě vydražit mé šaty ve prospěch sbírky Vasyla Kapusteje, čímž bych je mohla rázem proměnit třeba v termoprádlo pro vojáky na frontě,“ popisuje architektka Irena Hradecká svou motivaci dražit outfit z večera 30. ročníku Českých lvů. Spojila tedy síly s platformou Znesáze21 a dobrá věc je na světě! Vasyl zprostředkovává pomoc přímo na ukrajinskou frontu a do oblastí, kam se jen tak každý s pomocí neodváží. „Z mojí rodiny, přátel a známých se přes noc stali vojáci, hrdinové vlasti. A já nechtěl jen nečinně přihlížet. Maminka mi nejdříve zakázala na ukrajinskou frontu humanitární pomoc vozit, bála se, že je to nebezpečné. Nakonec ale začala jezdit taky,“ vysvětluje Vasyl Kapustej své odhodlání pomáhat, které nyní trvá nepřetržitě 13 měsíců.

Outfit v hledáčku módní policie

„Když už jsem se podle své bedlivé dcery střežící veškerou mou medializaci na instáčích a podobných kanálech dostala i do hledáčku módních policií, je třeba zveřejnit mé velké díky za make-up & hair. Filmová scénografie je tak trochu jako šaty pro zvláštní příležitosti, oblékané často jen jednou. Na první pohled zbytečná a marnivá činnost, která ale spočívá v tom, že docela obyčejné věci a materiály proměňuje v cosi magického. Dá se jedinečné proměnit i v užitečné a potřebné?“ ptá se Irena Hradecká a motivuje tak třeba zrovna vás k novému příhozu.

Dražba končí v sobotu 1. dubna ve 13:37:33 hodin.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 28. listopadu

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Czech Social Awards: Cenu za mimořádný přínos má Nikol Leitgeb

Ceny Czech Social Awards pro inspirativní osobnosti a projekty v online prostoru jsou rozdány. Influencerem roku se stal Čestmír Strakatý. Kdo bodoval v dalších...

Pomozte vybavit děti samoživitelek pastelkami a sešity

Školní rok sice končí, ale rodiny, které na tom nejsou finančně dobře, už teď mají těžkou hlavu z toho příštího. Usnadnit jejich dětem vstup do školy má za cíl sbírka Papírový Šatník, kterou pořádá Papelote spolu s Šatníkem Nory Fridrichové.

Prodloužené léto v srdci Prahy

Jako jediný v České republice patří do celosvětové sítě The Leading Hotels of the World, jež sdružuje nezávislé luxusní...

Vojta Dyk: „Mám rád místa spojená s vínem a historií.“

Do kin dorazil výpravný životopisný snímek Il Boemo. K hlavní roli českého skladatele Josefa Myslivečka, který v 18. století dosáhl velkého úspěchu v Itálii, přišel Vojta Dyk dle svých slov jako „slepý k houslím“.
Vychází 28. listopadu
Zavří­t reklamu