Čtvrtek, 30 března, 2023
spot_img

Pharrell Williams novým návrhářem u Vuittona

Ačkoli módní dům Louis Vuitton ještě informaci oficiálně nepotvrdil, vypadá to, že náhradou za zesnulého designéra Virgila Abloha bude zpěvák a producent Pharrell Williams.

Módního světa znalý server The Business of Fashion přinesl zprávu o tom, že po měsících spekulací je patrně konečně rozhodnuto o obsazení pozice hlavního návrháře pánské kolekce pro značku Louis Vuitton. Předešlý tvůrčí šéf pánské módy, Virgil Abloh, zemřel v listopadu roku 2021 na vzácnou formu rakoviny. Od té doby módním éterem kolovalo několik jmen, která by se na uvolněné místo hodila. Byli mezi nimi bývalý kreativní ředitel módního domu Loewe Jonathan Anderson, stylista a šéf magazínu Dazed IB Kamara, umělecký ředitel luxusní módy Ferragamo Maximilian Davis, současný kreativní šéf značky Supreme Tremaine Emory nebo návrhářky Grace Wales Bonner a Martine Rose.

Pharrell Williams není překvapivou volbou. Je jedním z nejúspěšnějších současných hudebních producentů, má nicméně četné zkušenosti z módy. Už v roce 2008 navrhoval pro Louise Vuittona brýle a šperky. Spoluzaložil streetwearovou značku Billionaire Boys Club. Dlouhodobě spolupracuje se značkou Adidas, v minulosti se spojil i se značkami Uniqlo či Moncler a módními domy Chanel a Karl Lagerfeld. V roce 2014 ve spolupráci s G-Star Raw uvedl denimovou kolekci vytvořenou z recyklovaných plastů, které byly vyloveny z oceánu.

Vychází 29. března

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

Jak si udržet psychickou i fyzickou kondici v karanténě: Respektujte změny,...

Během zdlouhavých dní karantény, kdy musíte většinu času trčet zavření doma, se mnohdy zdá až nemožné, aby si člověk udržel zdravý nadhled nad celou...

Plus size modelka Natálie Debnárová: Nebyla jiná cesta, než se začít mít ráda taková, jaká jsem

Natálii v roce 2019 oslovila návrhářka spodního prádla Tereza Vu, aby pro ni šla módní show. Natálie tehdy vážila 83 kilo. Nakonec se nechala přesvědčit a takřka přes noc se stala plus size modelkou.

„Do Edmontonu mě přivedla láska,“ přiznává novinářka Natalie Debnárová

Tohle místo se vám může stát osudem… nebo taky ne. Pokud dáváte přednost krásám přírody před městem, budete v kanadském Edmontonu, kde znají jen dvě sezony, zimní a období rekonstrukcí čehokoliv od chodníků po dálnice, nadšení.

Objevil se další odvážný návrh na rekonstrukci Notre-Dame. Jak by mohla pařížská katedrála v budoucnu vypadat?

Skleník, park nebo třeba luxusní byt. To jsou jedny z mnoha nápadů, jak by mohla vypadat slavná katedrála Notre-Dame...
Zavří­t reklamu