Aktuální vydání WHAT

59   

Noviny WHAT jsou tu proto, aby vás čtení (zase) bavilo. Nezastaví se před ničím. Dobře píšou o všem, co je inspirativní, neokoukané a není povrchní. Na jaké rubriky se můžete těšit?

LOVE PLANET

BEAUTY

CHTĚJTE VÍC!

Datum vydání: 28. listopadu 2023
Vydavatel: What 73 s. r. o.

Není skladem

Kategorie:

V aktuálním čísle najdete:

Láska vítězí: Rozhovor s Annou Julií Slováčkovou

„Láska je ta nejsilnější zbraň. Základ je mít se rád. A mít kolem sebe lidi, kteří vás mají rádi. Uzdravení je i o lásce,“ říká Anna Julie Slováčková v otevřeném rozhovoru, který s ní vedla Ilona Mančíková - úspěšná podnikatelka a jedna z 200 nejvlivnějších žen Česka, ale také bývalá onkologická pacientka a bojovnice, jež nemoc dokázala porazit.

Couple style forever

Je párový styl důkazem pravé lásky, nebo už v dnešní době působí spíš komicky? A co když jde o promyšlený marketingový tah? Ať už si myslíte cokoliv, stále existují páry, jejichž svazek a styl přitahuje pozornost a obdiv veřejnosti.

Virální značky (které budete v roce 2024 milovat)

Objevte promyšlený americký koncept Sporty & Rich, recyklací posedlé dánské Ganni nebo francouzské tenisky Hoka, kterými je posedlá půlka Hollywoodu.

Láska nebeská

Každý vztah je originál, a co jednomu páru vyhovuje, by jiný nesnesl a nevydržel ani den. Některá manželství ovšem svou unikátností vstoupila do historie. WHAT přináší tři milostné příběhy, které měnily svět, i když do červené knihovny úplně nepatří.

Restart kosmetické taštičky

Znáte datum spotřeby svého make-upu? Přečtěte si, proč si kosmetická taštička zaslouží stejně pravidelnou a důkladnou péči jako lednice.


První lifestylové noviny v Česku a na Slovensku. 100% zdravý a pozitivní obsah pro lidi, kteří chtějí přemýšlet nad rámec svých možností.

2024 © Whatnews.cz – Všechna práva vyhrazena