Sobota, 26 listopadu, 2022
Home Newspaper Aktuální vydání WHAT

Aktuální vydání WHAT

59   

Noviny WHAT jsou tu proto, aby vás čtení (zase) bavilo. Nezastaví se před ničím. Dobře píšou o všem, co je inspirativní, neokoukané a není povrchní. Na jaké rubriky se můžete těšit?

ZMĚNA O 360°

LOVE PLANET

BEAUTY

CHTĚJTE VÍC!

Datum vydání: 29. října 2022
Vydavatel: What 73 s. r. o.

Není skladem

Kategorie:

Popis

Jsme v srdci Kryštofova Údolí, kde se manželům Hoškovým podařilo resuscitovat historický dům v oblasti dříve nazývané Holundergrund, dnes Bezové Údolí, ve kterém se scházeli pašeráci objevující se mimo jiné v libretu Smetanovy opery Hubička.

Říkáte si, co přivede rodinu jako vystřiženou z lifestylového časopisu k tomu, aby opustila zázemí pražského loftového bytu a trvale přesídlila do chaloupky na úbočí libereckého Kryštofova Údolí? Kladli jsem si tu samou otázku. Po chvilce nám došlo, že Tereza a Michal Hoškovi zkrátka patří k té hrstce lidí, kteří se nebojí plnit si své sny, byť mohou na první pohled působit sebebláznivěji.

Na to, jak přinášet domů radost z přírody, zaměřila své podnikání Marie Vaněk. V roce 2017 vyrobila první sójovou svíčku a ve svých snech pokračuje pod značkou Ententyky, dva špalíky, kterou tvoří s manželem Romanem.

O dvou domovech jsme si povídali s malířkou Petrou McGrath při jejím pobytu v Česku, kde si užívala léto a krásný podzimní čas se svými dětmi. Tvoří a vystavuje ale také v Austrálii, kde našla svůj druhý domov. Jaké to je cestovat s dětmi mezi kontinenty, se dozvíte v aktuálním What.

ZMĚNA O 360°

Život je jako pizza Hawai, někdy je zvrhlý a někdy zase chutná jako úžasný zákusek. Inspirujte se životy lidí, kteří dokázali vystoupit ze své komfortní zóny, aby pomohli sobě i okolí, i fuck-upy, které je na této cestě potkaly.

LOVE PLANET

Zemi máme jen jednu a život, který na ní žijeme se (pravděpodobně) nebude opakovat. Mysleme na to, nevyhýbejme se společenské odpovědnosti, udržitelným tématům ani vizím, které dokážou měnit svět.

BEAUTY

Stejně, jako není jedno, co si namažete ráno na chleba, není jedno, co si namažete na sebe (čím se nalíčíte a navoníte). Každý měsíc pro vás vybíráme a testujeme ty nejzdravější, a zároveň nejžhavější kosmetické novinky.

CHTĚJTE VÍC!

Píšeme o osobním růstu, protože je to práce jako každá jiná, nekončí vypnutím počítače ani pípnutím biometrické docházky. Vede k vnitřní harmonii, a ta je naštěstí motivující a nakažlivá. Stačí pouze chtít, takže chtějte víc.

Zavří­t reklamu