Pátek, 21 ledna, 2022
Home E-SHOP Newspaper Aktuální vydání WHAT

Aktuální vydání WHAT

59   

Noviny WHAT jsou tu proto, aby vás čtení (zase) bavilo. Nezastaví se před ničím. Dobře píšou o všem, co je inspirativní, neokoukané a není povrchní. Na jaké rubriky se můžete těšit?

ZMĚNA O 360°

LOVE PLANET

BEAUTY

CHTĚJTE VÍC!

Datum vydání: 7. prosince 2021
Vydavatel: What publishing s.r.o.

Není skladem

Kategorie:

Popis

Také máte čas od času pocit, že život je jako polévka, a vy máte po ruce pouze vidličku? Na jedné straně dnes sdílíme většinu života přes disky, Teams, mobily se třemi foťáky, na straně druhé se na poradu připravujeme jako na Štědrý den, děláme si testy, pečeme štrúdly a servírujeme je na háčkované dečky, abychom si aspoň trochu připomněli život před pandemií. Osamělost je podle výzkumů stejný zabiják jako obezita nebo kouření. A nezáleží na tom, jestli žijeme sami nebo se tak jen cítíme, protože naše vztahy nefungují. Na jedné straně máme strach jít do obchodu pro chleba, na té druhé nás děsí on-line výuka a raději posíláme děti mezi 700 a více kamarádů do školy. Poprvé sledujeme prezidenta v plexiskle, přesto toužíme pospolu dýchat čerstvý vzduch. Toužíme? My tedy ano. Ani koronavirus nezmění, že jsme hráči, kteří potřebují žít, tvořit, pracovat a inspirovat se v kolektivu.

Na poslední letošní „whaťácké“ poradě jsme v kavárně dali hlavy dohromady a shodli jsme se, že by nás zajímalo, jak žije „česká Francouzka“ Emma Smetana, která třináct let tvoří pár s Jordanem Hajem. Obrazně spolu překračují hranice českého showbyznysového rybníčku a teď mají šanci je se svojí hudbou překročit i fyzicky. Jejich singl By Now právě v národním kole bojuje o účast v evropském finále televizní soutěže Eurovize. Nestihli jsme Emmě zavolat. Ale ona se ozvala sama, a tak můžeme být první, kdo o jejich úspěchu může psát. Dávejte si pozor na to, jaké myšlenky vyšlete, ony se totiž doopravdy plní. Tak jen mezi námi, pod stromečkem si přejeme najít lžíci, kolektivní funkční vakcínu, říkejte tomu, jak chcete, hlavně ať už zase můžeme jíst společně a bez obav tu naši životní polévku.

 

Přejeme vám krásné a pohodové svátky.

ZMĚNA O 360°

Život je jako pizza Hawai, někdy je zvrhlý a někdy zase chutná jako úžasný zákusek. Inspirujte se životy lidí, kteří dokázali vystoupit ze své komfortní zóny, aby pomohli sobě i okolí, i fuck-upy, které je na této cestě potkaly.

LOVE PLANET

Zemi máme jen jednu a život, který na ní žijeme se (pravděpodobně) nebude opakovat. Mysleme na to, nevyhýbejme se společenské odpovědnosti, udržitelným tématům ani vizím, které dokážou měnit svět.

BEAUTY

Stejně, jako není jedno, co si namažete ráno na chleba, není jedno, co si namažete na sebe (čím se nalíčíte a navoníte). Každý měsíc pro vás vybíráme a testujeme ty nejzdravější, a zároveň nejžhavější kosmetické novinky.

CHTĚJTE VÍC!

Píšeme o osobním růstu, protože je to práce jako každá jiná, nekončí vypnutím počítače ani pípnutím biometrické docházky. Vede k vnitřní harmonii, a ta je naštěstí motivující a nakažlivá. Stačí pouze chtít, takže chtějte víc.

Zavří­t reklamu