Aktuální vydání WHAT

59   

Noviny WHAT jsou tu proto, aby vás čtení (zase) bavilo. Nezastaví se před ničím. Dobře píšou o všem, co je inspirativní, neokoukané a není povrchní. Na jaké rubriky se můžete těšit?

LOVE PLANET

BEAUTY

CHTĚJTE VÍC!

Datum vydání: 29. května 2024
Vydavatel: What 73 s. r. o.

Není skladem

Kategorie:

V aktuálním čísle najdete:

Královna léčivých polí

Osázela lány země levandulí lékařskou v bio kvalitě a její podnikání představuje nejen v Česku, ale i ve světě naprostý unikát. Nepěstuje totiž bylinku pro kosmetické účely, ale k vnitřnímu i vnějšímu užívání, kde se uplatní mimořádné léčivé vlastnosti „fialového zlata“. Seznamte se s majitelkou Levandulového údolí ve středočeské Chodouni a odvážnou průkopnicí na poli zdraví Helenou Neumannovou.

Ty ses ale spravila!

Nejvíce zraňující poznámky ohledně našeho těla si obvykle vyslechneme tam, kde bychom se měli cítit nejbezpečněji: u rodinného stolu. „Nepřibrala jsi?“ „Tobě chutná, viď?“ „Ty jsi náš medvídek.“ Naši nejbližší často netuší, co nám jejich komentáře způsobují. Oni to s námi přece myslí dobře.

Haló, tady tělo!

Většina populace žije v hlavě, stále ponořená do myšlenek, plánů, starostí a to-do listů a málokdy přichází do kontaktu s tím, co se v nich skutečně odehrává. Schválně – jak se právě teď cítí vaše tělo? Kolikrát za den jej vnímáte a neberete ho jen jako „dopravní prostředek“ pro hlavu?

Od posvátné Gangy zpátky k Vltavě

Akční chemickou inženýrku se skvělou kariérou by před 13 lety nenapadlo, že se stane jógovou „apoštolkou zpomalení“. Ale vážná nemoc zafungovala jako restart počítače. Dáša Volfová ~ Kala Aryavrat přeskládala operační systém a našla sama sebe.

Neodolatelná síla vulkánu

„Je to třináct let, co jsem na Santorini zavítala poprvé. Už tehdy jsem věděla, že na vulkanickém ostrově nejsem naposledy. Neměla jsem však ani tušení, že moje příští návštěva o čtyři roky později bude trvat celou sezonu! Když skončila a mně se stále nechtělo zpátky do Česka, bylo jasno. Našla jsem svůj druhý domov,“ popisuje volání modrobílého srdce novinářka Marta Pušová.


První lifestylové noviny v Česku a na Slovensku. 100% zdravý a pozitivní obsah pro lidi, kteří chtějí přemýšlet nad rámec svých možností.

2024 © Whatnews.cz – Všechna práva vyhrazena