Neděle, 1 srpna, 2021
Home E-SHOP Newspaper Aktuální vydání WHAT

Aktuální vydání WHAT

59   

Noviny WHAT jsou tu proto, aby vás čtení (zase) bavilo. Nezastaví se před ničím. Dobře píšou o všem, co je inspirativní, neokoukané a není povrchní. Na jaké rubriky se můžete těšit?

ZMĚNA O 360°

LOVE PLANET

BEAUTY

CHTĚJTE VÍC!

Datum vydání: 1. dubna 2021
Vydavatel: What publishing s.r.o.

Skladem

Kategorie:

Popis

Připravili jsme pro vás mnoho nových témat, abyste dvě procenta z vaší celkové váhy (mozek) kvalitně zaměstnali. Připravte si kávu a místo zákusku si dejte naše stránky:
Spasí nás umělá inteligence? O tom se v nové rubrice rozpovídala Sara Polak, která má za sebou studium na Oxfordu a teď se zabývá převážně AI (umělou inteligencí) zaměřenou na budoucnost. Svoji energii investuje do popularizace této technologie, které bychom se neměli bát.
Bitcoin dál roste. Poprvé překonal bájnou hranici 50 tisíc dolarů. Elon Musk na kryptovlně. To je jen zlomek titulků, kterými se to teď všude hemží. Kam uložit svou první kryptoměnu? Dozvíte se v altuálním čísle.
The Earth without Art is just eh… Přesně! Pro potěšení ducha i oka jsme ve spolupráci s izraelským designérem Yoni Alterem, který připravoval ilustrace třeba pro Karla Lagerfelda, otiskli první grafiku z jeho plánované trilogie. Pověste si ji domů.
Plus 4 nejzajímavější květinářství v Česku.
Beauty aplikace, které stojí za to si stáhnout.
Móda na pomalé vlně.

A další dobré zprávy!

ZMĚNA O 360°

Život je jako pizza Hawai, někdy je zvrhlý a někdy zase chutná jako úžasný zákusek. Inspirujte se životy lidí, kteří dokázali vystoupit ze své komfortní zóny, aby pomohli sobě i okolí, i fuck-upy, které je na této cestě potkaly.

LOVE PLANET

Zemi máme jen jednu a život, který na ní žijeme se (pravděpodobně) nebude opakovat. Mysleme na to, nevyhýbejme se společenské odpovědnosti, udržitelným tématům ani vizím, které dokážou měnit svět.

BEAUTY

Stejně, jako není jedno, co si namažete ráno na chleba, není jedno, co si namažete na sebe (čím se nalíčíte a navoníte). Každý měsíc pro vás vybíráme a testujeme ty nejzdravější, a zároveň nejžhavější kosmetické novinky.

CHTĚJTE VÍC!

Píšeme o osobním růstu, protože je to práce jako každá jiná, nekončí vypnutím počítače ani pípnutím biometrické docházky. Vede k vnitřní harmonii, a ta je naštěstí motivující a nakažlivá. Stačí pouze chtít, takže chtějte víc.

Zavří­t reklamu