Úterý, 1 prosince, 2020
Home E-SHOP Newspaper Aktuální vydání WHAT

Aktuální vydání WHAT

49   

Noviny WHAT jsou tu proto, aby vás čtení (zase) bavilo. Nezastaví se před ničím. Dobře píšou o všem, co je inspirativní, neokoukané a není povrchní. Na jaké rubriky se můžete těšit?

ZMĚNA O 360°

LOVE PLANET

BEAUTY

CHTĚJTE VÍC!

Datum vydání: 5. listopadu 2020
Vydavatel: What publishing s.r.o.

Skladem

Kategorie:

Popis

My se máme! Navzdory tomu, co se děje, žijeme ve svobodné zemi, kde se můžeme vyjadřovat k politické situaci, aniž by nám kávu někdo dochucoval novičokem, debatovat na sítích o #blacklivesmatter, nadávat před kamerami souputníkům, a přesto se můžeme cítit nesvobodní.
A není to aktuálními restrikcemi ani tím, že si od sebe musíme držet minimálně dvoumetrový distanc. Je to o naší vnitřní svobodě, kterou buď máme, nebo nemáme. O tom je i nové listopadové číslo, kde se dozvíte:

– Svoboda & Lucie Výborná. Ač její hlas slýcháte v rozhlasu už desítky let, žije ještě svůj ‚druhý‘ život. V něm fouká ostrý vítr, zebe sníh a Lucie daleko za hranicemi všednosti a komfortní zóny zažívá opravdovou radost. O tom je i její nová kniha Mezi světy.

– Rozhovor o svobodě tentokrát vedla spisovatelka Bára Šťastná, která se po dlouholeté zkušenosti v médiích před pár lety rozhodla opustit pozici šéfredaktorky. Příjmení dua Výborná & Šťastná napovídá, že řeč nestála.

– Svobodu jsme tentokrát hledali i v designu a u lidí, kteří kvůli pocitu volnosti opustili své jistoty a vydali se do neprobádaných vod nového podnikání. V rubrice 360° si tak můžete přečíst příběh Leedy Abrtové, která se vzdala lukrativní profese, aby mohla opravit rozsáhlý dům za Prahou a věnovat se přeměnám interiérů.

– S podobným svobodným úmyslem šly do podnikání i dvě majitelky Líčírny Organics Veronika Milá a Klára Nestěrová, které se před lety rozhodly dokázat českým ženám, že skvělý make-up nemusí být plný syntetických látek či ropy.

– Svobodní můžete být i pod rouškou a v naší kosmetické rubrice se navíc dozvíte, jaké rtěnky pod ní vydrží. Trocha nenápadné rebelie se do tak nejisté doby jistě hodí.

Přejeme hezké počtení!

ZMĚNA O 360°

Život je jako pizza Hawai, někdy je zvrhlý a někdy zase chutná jako úžasný zákusek. Inspirujte se životy lidí, kteří dokázali vystoupit ze své komfortní zóny, aby pomohli sobě i okolí, i fuck-upy, které je na této cestě potkaly.

LOVE PLANET

Zemi máme jen jednu a život, který na ní žijeme se (pravděpodobně) nebude opakovat. Mysleme na to, nevyhýbejme se společenské odpovědnosti, udržitelným tématům ani vizím, které dokážou měnit svět.

BEAUTY

Stejně, jako není jedno, co si namažete ráno na chleba, není jedno, co si namažete na sebe (čím se nalíčíte a navoníte). Každý měsíc pro vás vybíráme a testujeme ty nejzdravější, a zároveň nejžhavější kosmetické novinky.

CHTĚJTE VÍC!

Píšeme o osobním růstu, protože je to práce jako každá jiná, nekončí vypnutím počítače ani pípnutím biometrické docházky. Vede k vnitřní harmonii, a ta je naštěstí motivující a nakažlivá. Stačí pouze chtít, takže chtějte víc.

Zavří­t reklamu