Úterý, 28 března, 2023
Home Newspaper Aktuální vydání WHAT

Aktuální vydání WHAT

59   

Noviny WHAT jsou tu proto, aby vás čtení (zase) bavilo. Nezastaví se před ničím. Dobře píšou o všem, co je inspirativní, neokoukané a není povrchní. Na jaké rubriky se můžete těšit?

LOVE PLANET

BEAUTY

CHTĚJTE VÍC!

Datum vydání: 29. března 2023
Vydavatel: What 73 s. r. o.

Není skladem

Kategorie:

Popis

Rozhovor měsíce: Kamarádky

Se spisovatelkou Bárou Nesvadbovou a herečkou Jitkou Čvančarovou o přátelství, které trvá přes 20 let, o feminismu, který je v Česku stále tak trochu sprosté slovo, a o lančmítu cestou do Chorvatska.

 

Více za méně

Kosmetika, ze které získáte maximum. Hlavní kritéria: udržitelná, multifunkční a v tom nejlepším poměru cena/výkon.

 

Téma měsíce: Proč ženám stále neprochází to, co mužům?

O dvojí morálce a odlišných metrech na stejné činy existuje spousta knih a filmů. Od časů, kdy nikomu nepřišlo zvláštní, že mnozí muži pravidelně navštěvují nevěstince, ale od budoucích manželek vyžadují panenství, uteklo hodně vody. Dvojí metr ale nezmizel ani na začátku 21. století. Co všechno ženám ztěžuje život?

Extravagance není bláznovství

„Posměšky na sítích jsem brala tak, že mě ty lidi vlastně zviditelňují,“ říká česká vizážistka Kristina Koki Mlejnková. Na sociálních sítích dokazuje, že make-up je svébytná umělecká disciplína, svým vzhledem vybočuje a stojí za tím. Jak moc je česká společnost připravená na extravaganci?

 

Cestovatelka, která pro Čechy objevila Japonsko

Ze začátku Barbora Markéta Eliášová cestovala, aby utekla před bolestí z nečekané smrti svého snoubence. Do světa vyrážela, na ženu počátku dvacátého století, výstředně sama. Vybírala si destinace vzdálené tisíce kilometrů, což byl tehdy úctyhodný výkon i pro mužské cestovatele.

Zavří­t reklamu