Sobota, 28 ledna, 2023
spot_img

Harry a Meghan už mají další pořad pro Netflix

Princ Harry s manželkou Meghan Markle se pořádně obuli do své nové televizní kariéry. Po kontroverzním dokumentu ze soukromí ještě tento rok uvedou nový pořad.

Nejsou to ani dva týdny, co vévoda a vévodkyně ze Sussexu vypustili do světa šestidílnou dokumentární sérii Harry a Meghan, v níž zrekapitulovali společnou životní etapu od prvního rande po odchod z královské rodiny. Ukázali svého tříletého syna Archieho a taky si třeba postěžovali na to, jak se k nim chovala média.

Netflix dnes odhalil trailer k pořadu Live to Lead, který přijde na obrazovky 31. prosince. Půjde o sedmidílnou sérii rozhovorů, jež povedou Harry a Meghan. Zaměří se na výrazné světové vůdce. Mezi zpovídanými bude například ekologická aktivistka Greta Thunberg, premiérka Nového Zélandu Jacinda Ardern, americká novinářka a feministka bojující za práva žen Gloria Steinem nebo také kapitán národního rugbyového týmu Jihoafrické republiky Siya Kolisi. Pořad produkuje společnost Archewell, kterou Harry s Meghan založili v roce 2020.

Série rozhovorů s lidmi, „jejichž aktivity formují náš svět“, je inspirovaná Nelsonem Mandelou. Nadace, jež spravuje jeho odkaz, je jedním z koproducentů pořadu.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 31. ledna

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Karolína Kurková, Eva Herzigová nebo Hailey Bieber ukázaly na virtuální přehlídce...

Kim Kardashian, Hailey Bieber, Karlie Kloss, Adriana Lima, Irina Shayk nebo třeba české krásky Eva Herzigová a Karolína Kurková. Nejznámější světové modelky, modelové a hvězdy se sešli na speciální virtuální přehlídce...

Kanadské známky mají pomoct ohroženým velrybám

V kanandských vodách žije třicet druhů velryb. Některé z nich však prohrávají boj s klimatickými změnami a činností člověka. Pět z nich, které splňují kritéria ohroženého druhu, teď zdobí novou emisi známek.

Když se touha po zdravém stravování stane posedlostí. Rozpoznejte hlavní znaky ortorexie

Zařazovat dostatek ovoce a zeleniny, jíst ideálně třikrát až šestkrát denně menší porce, volit celozrnné výrobky, omezovat sůl a...

Kde tráví hmyz zimu? V Ostravě má k dispozici luxusní ubytování

Až 1300 druhů hmyzu potřebuje k životu mrtvé dřevo. Co to je a k čemu je takové dřevo ve...
Vychází 31. ledna
Zavří­t reklamu