Neděle, 10 prosince, 2023
spot_img

Harry a Meghan už mají další pořad pro Netflix

Princ Harry s manželkou Meghan Markle se pořádně obuli do své nové televizní kariéry. Po kontroverzním dokumentu ze soukromí ještě tento rok uvedou nový pořad.

Nejsou to ani dva týdny, co vévoda a vévodkyně ze Sussexu vypustili do světa šestidílnou dokumentární sérii Harry a Meghan, v níž zrekapitulovali společnou životní etapu od prvního rande po odchod z královské rodiny. Ukázali svého tříletého syna Archieho a taky si třeba postěžovali na to, jak se k nim chovala média.

Netflix dnes odhalil trailer k pořadu Live to Lead, který přijde na obrazovky 31. prosince. Půjde o sedmidílnou sérii rozhovorů, jež povedou Harry a Meghan. Zaměří se na výrazné světové vůdce. Mezi zpovídanými bude například ekologická aktivistka Greta Thunberg, premiérka Nového Zélandu Jacinda Ardern, americká novinářka a feministka bojující za práva žen Gloria Steinem nebo také kapitán národního rugbyového týmu Jihoafrické republiky Siya Kolisi. Pořad produkuje společnost Archewell, kterou Harry s Meghan založili v roce 2020.

Série rozhovorů s lidmi, „jejichž aktivity formují náš svět“, je inspirovaná Nelsonem Mandelou. Nadace, jež spravuje jeho odkaz, je jedním z koproducentů pořadu.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 28. listopadu

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

První biologicky rozložitelné menstruační kalhotky na světě

Ekologie menstruační hygieny postupuje rychle kupředu a hromady zbytečného odpadu se snad stanou minulostí. Představují se menstruační a inkontinenční kalhotky z ekologických materiálů, které se úplně rozpadnou.

Pozitivní covídky: Bahenní žena

Life koučka Erika Bach začala psát v době covidu humorně laděné povídky, aby sobě i ostatním zlepšila náladu. Každý měsíc si na našich stránkách budete moct přečíst jednu z jejích pozitivních covídek, jak je nazvala. Tady je první z nich.

Ručně vyráběné a organické dárky pod stromeček. Pořiďte je na prvním ze série DARK Pop-up marketů

Dark but not Toxic, to je název prvního se série DARK Pop-up marketů, jehož tématem jsou organické ručně vyráběné...

„Je to jako rande naslepo.“ Kdo bude s kým tančit ve StarDance?

Než 14. října na obrazovkách ČT odstartuje po dvouleté pauze další ročník taneční soutěže StarDance, budou mít páry dost času se seznámit a sladit pohyby. Jak si pochvalují výběr partnerů?
Vychází 28. listopadu
Zavří­t reklamu