Čtvrtek, 8 června, 2023
spot_img

Harry a Meghan už mají další pořad pro Netflix

Princ Harry s manželkou Meghan Markle se pořádně obuli do své nové televizní kariéry. Po kontroverzním dokumentu ze soukromí ještě tento rok uvedou nový pořad.

Nejsou to ani dva týdny, co vévoda a vévodkyně ze Sussexu vypustili do světa šestidílnou dokumentární sérii Harry a Meghan, v níž zrekapitulovali společnou životní etapu od prvního rande po odchod z královské rodiny. Ukázali svého tříletého syna Archieho a taky si třeba postěžovali na to, jak se k nim chovala média.

Netflix dnes odhalil trailer k pořadu Live to Lead, který přijde na obrazovky 31. prosince. Půjde o sedmidílnou sérii rozhovorů, jež povedou Harry a Meghan. Zaměří se na výrazné světové vůdce. Mezi zpovídanými bude například ekologická aktivistka Greta Thunberg, premiérka Nového Zélandu Jacinda Ardern, americká novinářka a feministka bojující za práva žen Gloria Steinem nebo také kapitán národního rugbyového týmu Jihoafrické republiky Siya Kolisi. Pořad produkuje společnost Archewell, kterou Harry s Meghan založili v roce 2020.

Série rozhovorů s lidmi, „jejichž aktivity formují náš svět“, je inspirovaná Nelsonem Mandelou. Nadace, jež spravuje jeho odkaz, je jedním z koproducentů pořadu.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Nominujte své oblíbené influencery. Letošní Czech Social Awards budou divoké!

Poprvé se budou ceny pro inspirativní hvězdy sociálních sítí předávat pod širým nebem, 7. června na Slovanském ostrově. Galavečeru bude předcházet konference Talks, na...

Když jsem se poprvé osobně setkala s obětí mučení, cítila jsem se zodpovědná za to, co se stalo, říká ředitelka české pobočky Greenpeace

Zahide Senterzi je ředitelka české pobočky Greenpeace. Mluvily jsme spolu o její životní cestě, hodnotách i o tom, jak...

Přírodní způsoby, jak podpořit imunitu: Odejděte ze situací, v nichž se cítíte bezmocní, radí lékařka

Chránit si zdraví. To je v těchto dnech asi více než kdy jindy prioritou snad každého z nás. Jak...

Depeche Mode v seriálu The Last of Us – další virální senzace?

Seriál The Last of Us přiměl diváky googlit skladbu kapely Depeche Mode z roku 1987. Něco podobného se stalo, když v seriálu Stranger Things zazněl hit zpěvačky Kate Bush z 80. let, která díky tomu zažila velký kariérní návrat. Rozdíl je v tom, že Depeche Mode nikam neodešli.
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu