Pátek, 2 června, 2023
spot_img

Johnny Depp jako slavný fotoreportér exkluzivně v Praze

Originální umělecký zážitek si můžete vychutnat během speciálního promítání celovečerního filmu Minamata s Johnnym Deppem v hlavní roli. To se uskuteční ve středu 27. října v Cinema City Chodov a po Sustainable Fashion Marketu, kdy Prahu navštívil excentrický aktivista a designer Daniel Lismore, jde o další kulturní projekt Westfieldu Chodov, který je spojený s tématem ekologie.

Originální umělecký zážitek v podobě promítání filmu Minamata si můžete vychutnat už příští týden. Hlavní role v celovečerním snímku se zhostil Johnny Depp, který film s úspěchem uvedl na mezinárodním filmovém festivalu Berlinale a letos kráčel po červeném koberci v Karlových Varech. Dojímavý snímek vypráví příběh slavného fotoreportéra Williama Eugena Smitha (Johnny Depp), kterého ekologická katastrofa zavedla až do japonského rybářského města Minamata, kde zaznamenával život tamních obyvatel, postižených politikou chemické továrny. Smithovo dílo vstoupilo do dějin fotografie a divák může sledovat napjaté události, které tomu předcházely.

Film natočený podle skutečných událostí režíroval Andrew Levitas a speciální promítání se uskuteční ve středu 27.10.2021 v Cinema City Chodov od 19:00 hodin.

Vstupenky můžete získat zde: https://www.facebook.com/westfieldchodov/

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Kam za uměním? Na vlakové nádraží!

Festival m³ / Umění v prostoru přináší umění mezi lidi, do ulic a veřejných prostranství. Letošní ročník obsadil vlaková nádraží v Praze a okolí.

Zpěvačka Billie Eilish protestuje proti změnám klimatu klipem

Říká se o ní, že je nejznámější teenagerkou současnosti. Zpěvačka Billie Eilish se v posledních měsících totiž stala jednou...

Art Index Pop Up nabídne to nejlepší ze současné umělecké špičky

Chystá se unikátní výstava české umělecké špičky. Už pošesté totiž připravuje J&T BANKA žebříček popisující vývoj současné výtvarné scény...

Jak v sobě pěstovat naději a kde ji brát, když máme pocit, že nám chybí

Naděje je vynikající zdroj vnitřní síly a motivace k překonávání složitých situací a v běžném životě nám pomáhá lépe strategicky přemýšlet. Naučte se ji posilovat.
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu