Úterý, 3 října, 2023
spot_img

Johnny Depp jako slavný fotoreportér exkluzivně v Praze

Originální umělecký zážitek si můžete vychutnat během speciálního promítání celovečerního filmu Minamata s Johnnym Deppem v hlavní roli. To se uskuteční ve středu 27. října v Cinema City Chodov a po Sustainable Fashion Marketu, kdy Prahu navštívil excentrický aktivista a designer Daniel Lismore, jde o další kulturní projekt Westfieldu Chodov, který je spojený s tématem ekologie.

Originální umělecký zážitek v podobě promítání filmu Minamata si můžete vychutnat už příští týden. Hlavní role v celovečerním snímku se zhostil Johnny Depp, který film s úspěchem uvedl na mezinárodním filmovém festivalu Berlinale a letos kráčel po červeném koberci v Karlových Varech. Dojímavý snímek vypráví příběh slavného fotoreportéra Williama Eugena Smitha (Johnny Depp), kterého ekologická katastrofa zavedla až do japonského rybářského města Minamata, kde zaznamenával život tamních obyvatel, postižených politikou chemické továrny. Smithovo dílo vstoupilo do dějin fotografie a divák může sledovat napjaté události, které tomu předcházely.

Film natočený podle skutečných událostí režíroval Andrew Levitas a speciální promítání se uskuteční ve středu 27.10.2021 v Cinema City Chodov od 19:00 hodin.

Vstupenky můžete získat zde: https://www.facebook.com/westfieldchodov/

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 30. října

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Kvůli hurikánu skončila na invalidním vozíku. Dnes má zlato z paralympiády...

Už jako malá chtěla svůj národ reprezentovat na olympijských hrách. Během hurikánu se na ni ale sesunula půda a ona skončila s poraněním páteře...

Poslechněte si nezveřejněnou nahrávku Belfiato Quintet a pomozte lidem v tísni

Úspěšný komorní soubor Belfiato Quintet působí na hudební scéně už více než patnáct let a vystupuje po celé Evropě....

Adam Jílek: Dnes jde jen těžko určit, co je umění

Na jeho propracovaných obrazech můžete vidět zvířata s lidskými vlastnostmi i ne úplně běžnou mimikou. Nevšední témata děl v...

Přemysl Pitter za války pomáhal Židům a zachránil stovky dětí. Komunisté ho chtěli umlčet

Prožité tragické události jeho život nasměrovaly k pomoci dětem a utlačovaným. Vyslýchalo ho gestapo, komunisté ho chtěli poslat do uranových dolů, Přemysl Pitter však dál šířil myšlenky laskavosti, respektu a soucitu s dětmi bez ohledu na jejich původ či vyznání.
Vychází 30. října
Zavří­t reklamu