Úterý, 7 února, 2023
spot_img

Tip na dárek, který potěší každého

Přemýšlíte, co speciálního dát letos blízkým? Darujte jim odpočinek v podobě pečujících masáží inspirovaných lákavou exotikou Thajska, Bali a Indie.

Masáže uvolňují svalové napětí, odbourávají stres a navracejí tolik potřebnou životní rovnováhu. Obzvlášť v aktuální náročné době si každý zaslouží odpočinek a relaxaci.

Studio Planet Zen nabízí relaxační masáže pro jednotlivce i pro páry, uvolňující masáž hlavy, nohou či celého těla s aromatickými oleji, speciální péči pro děti i pro těhotné a další procedury, jako jsou například zeštíhlující zábaly nebo masáže čerpající z blahodárné Ayurvédy.

Foto: Planet Zen

Většina procedur se dá objednat online. Je taky možné zakoupit dárkový certifikát na konkrétní zážitek, anebo na určitou částku a obdarovaný si pak sám vybere, co by mu nejvíc vyhovovalo. Díky vánoční akci můžete do konce tohoto roku pořídit dárkové poukazy s až 30% slevou, a to jak přímo ve studiu Planet Zen, které sídlí v designovém hotelu Maximilian na Praze 1, tak online. Vouchery za zvýhodněnou cenu jsou v eshopu označeny slovem Vánoce a jejich platnost je 12 měsíců od data vystavení.

Vychází 31. ledna

Proč máme v létě nutkání cestovat a proč nejsme po dovolené...

Těšíte se na volno jako na spásu. Jste ochotní udělat si práci dopředu a dokončit všechny uzávěrky s vidinou, že už to vydržíte: Vždyť už bude dovolená! A vy si konečně odpočinete. Opravdu?!

Anna Kellnerová: Pády k tomu patří

Těžko říct, jestli z ní klid vyzařuje díky tomu, že je pořád u koní, nebo jí to proto, že...

Perníková dýňová kaše podle Janiny z Cukrfree

 Pokud vás často honí mlsná, ale nechcete se odbývat jen nezdravými sladkostmi napěchovanými cukrem, uvařte si perníkovou dýňovou kaši,...

Ve třiceti dostala arytmii srdce a prožívala vyhoření. Nyní se Jana Štantejská chystá učit ženy mluvit s nejdůležitější částí jejich těla

Od zaměstnance přes manažerku a ředitelku k podnikatelce. A k vyhoření. O tom, že někdy je dno tím nejzásadnějším...
Zavří­t reklamu