Pondělí, 5 června, 2023
spot_img

Tip na dárek, který potěší každého

Přemýšlíte, co speciálního dát letos blízkým? Darujte jim odpočinek v podobě pečujících masáží inspirovaných lákavou exotikou Thajska, Bali a Indie.

Masáže uvolňují svalové napětí, odbourávají stres a navracejí tolik potřebnou životní rovnováhu. Obzvlášť v aktuální náročné době si každý zaslouží odpočinek a relaxaci.

Studio Planet Zen nabízí relaxační masáže pro jednotlivce i pro páry, uvolňující masáž hlavy, nohou či celého těla s aromatickými oleji, speciální péči pro děti i pro těhotné a další procedury, jako jsou například zeštíhlující zábaly nebo masáže čerpající z blahodárné Ayurvédy.

Foto: Planet Zen

Většina procedur se dá objednat online. Je taky možné zakoupit dárkový certifikát na konkrétní zážitek, anebo na určitou částku a obdarovaný si pak sám vybere, co by mu nejvíc vyhovovalo. Díky vánoční akci můžete do konce tohoto roku pořídit dárkové poukazy s až 30% slevou, a to jak přímo ve studiu Planet Zen, které sídlí v designovém hotelu Maximilian na Praze 1, tak online. Vouchery za zvýhodněnou cenu jsou v eshopu označeny slovem Vánoce a jejich platnost je 12 měsíců od data vystavení.

Vychází 29. května
Sorry, pečeme jinak

Cvrčci a syrečky v dortech? Sorry, pečeme jinak

Kdo z vás ještě nenavštívil originální brněnskou cukrárnu, na kterou se od jejího otevření pěje jen samá chvála, měl by to co nejrychleji napravit....

Pozitivní covídka: Kočičí život

Life koučka Erika Bach začala psát v době covidu povídky, aby sobě i ostatním zlepšila náladu. Každý měsíc si na našich stránkách můžete přečíst jednu z jejích pozitivních covídek, jak je nazvala.

Udržitelné diáře papelote oslavují krásu přírody

Pokud se snažíme žít udržitelně, neměli bychom své rozhodnutí zapomínat promítnout ani do těch nejmenších detailů. Třeba zápisníků.  Vyzkoušejte...

Jak správně vybrat sportovní oblečení: Je lepší vsadit na výkon syntetiky, nebo zvolit přírodní cestu?

Funkční oblečení nemá zrovna snadný úkol. Musí podpořit fungování našeho organismu při zátěži a zároveň nás chránit před venkovními...

Musím tu být pro Natálku co nejdéle, říká nemocná máma předčasně narozené dcery

Preeklampsie. Strašák těhotných žen. Ačkoli jde o problém, který může mít fatální následky pro mámu i dítě, často se o něm těhotné ženy dozvídají, až když je pozdě. Tak jako maminka šestileté Natálky, která se potýká s vážnými problémy.
Zavří­t reklamu