Čtvrtek, 30 listopadu, 2023
spot_img

Seriálová hvězda Sydney Sweeney má novou práci – jako beauty ambasadorka

Herečka známá z televizních hitů jako Euforie nebo Bílý lotos okouzlila Giorgia Armaniho a stala se novou tváří jeho parfému My Way.

„Na Sydney mě okamžitě zaujala její energie a neotřelost, které čiší z jejího nádherného, upřímného úsměvu. Má odhodlání a talent a je jednou z nejvšestrannějších a nejpoutavějších mladých hereček současnosti. Díky tomu všemu dokonale ztělesňuje ducha My Way: svobodnou a opravdovou ženskost,“ uvedl v tiskové zprávě Giorgio Armani. Sydney, která dokonale vystihuje moderní a elegantní ženskost vůní My Way, představuje novinku My Way Parfum. Tato květinová a dřevitá pudrová vůně se vyznačuje kontrastem mezi zářivým, šťavnatým tónem nočního hyacintu a majestátním modrým kosatcem bledým. Flakon parfému My Way Parfum, stejně jako flakony všech vůní této řady, je opětovně doplnitelný.

Pětadvacetiletá Američanka stála před kamerou už ve dvanácti a od té doby se objevovala v řadě filmů a seriálů (například Hrdinové nebo 90210: Nová generace), výrazněji do diváckého povědomí se ovšem zapsala až v roce 2018. Tehdy dostala na obrazovkách prostor ve větších rolích – v druhé řadě televizního hitu Příběh služebnice a v napínavém seriálu Ostré předměty. Poté následoval drsný seriál Euforie o náročném dospívání současných teenagerů, který jí vynesl první nominaci na cenu Emmy. Druhou jí pak přihrála postava Olivie v dalším úspěšném seriálu Bílý lotos. Časopis Time ji v roce 2022 zařadil na seznam vlivných mladých osobností z celého světa TIME100 Next List. V příštím roce Sydney čeká třetí řada Euforie nebo titulní role v remaku slavné sci-fi Barbarella.

A také u Armaniho bude mít víc práce. Kromě vůně My Way se stane tváří make-upu Giorgio Armani. Rozšíří tak skupinu ambasadorek a ambasadorů Armani Beauty, do níž patří třeba herečky Cate Blanchett nebo Tessa Thompson.

Foto: Dario Catellani / Giorgio Armani

Vizuály kampaně od italského módního fotografa Daria Catellaniho, které se veřejnosti představily dnes, doplní na konci ledna reklamní spot, za nímž stojí talentovaný mladý německý režisér Jonas Lindstroem.

Vychází 28. listopadu

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

Jak voní láska? Vybrali jsme pro vás nejkrásnější smyslné vůně

Stačí kapka a začnou se dít věci. Tóny nejkrásnějších vůní kombinované s naším vlastním tělesným teplem rozehrají na kůži vášnivou symfonii. Rozpoutají touhu a otevřou bránu smyslnosti. Nevěříte? Zkuste.

Jan Plecháč: Jsem šťastnej, že mám děti zrovna s Markét

Jan Plecháč je uměleckým ředitelem sklárny Moser, v minulosti navrhoval mimo jiné pro dánské Menu, italské Cappellini nebo český...

Lilia Khousnoutdinova a Karel Janeček budou hosty v divadle, které léčí

Autorský divadelní projekt Gabriely Filippi Léčivé divadlo chce skrz emoce pomáhat lidem. Na představení navazují diskuze se zajímavými osobnostmi, které se věnují duchovní cestě nebo alternativním oborům.

Zachraňte restaurace: skočte si pro jídlo s sebou

Následující dny a týdny mohou být pro českou gastronomii likvidační. Už teď některé restaurace zcela uzavřely svůj provoz, ostatní...
Zavří­t reklamu