Středa, 5 října, 2022
spot_img

Nejedete do Varů? Vary přijdou až k vám do obýváku

Videa ze zákulisí, živé přenosy, ale taky přes pět set filmů to všechno nabízí streamovací platforma Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který startuje už zítra 1. července.

Na adrese Kviff.tv najdete bohatě zásobenou videotéku. Část z ní je přístupná zdarma. Můžete si v ní připomenout třeba festivalové znělky od roku 1995, ve kterých vystupovaly velké osobnosti domácí i zahraniční filmové scény jako Miloš Forman, Zdeněk Svěrák nebo Harvey Keitel a John Malkovich. Při zítřejším zahájení ve velkém sálu hotelu Thermal bude mít premiéru nová znělka, kterou natočil Ivan Zachariáš s Ivou Janžurovou.

Sekce věnovaná letošnímu 56. ročníku nabídne trailery soutěžních filmů, rozhovory i přímý přenos důležitých událostí, takže vám nic neuteče, i když nebudete přímo na místě.

Další část platformy obsahuje 548 filmů, které vybral tým pořadatelů festivalu. Jsou mezi nimi artové chuťovky i kinohity. Všechny filmy je možné shlédnout jednotlivě za poplatek, přes čtyři stovky z nich jsou dostupné v rámci předplatného.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. září

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Vyberte nejlepší influencery roku! Běží finální hlasování Czech Social Awards

Nominace se uzavřely, porota z nich vybrala ta nejzajímavější jména, která inspirativně využívají sociální sítě, a teď je na vás, abyste zvolili nej influencery...

5 mýtů o ketonové dietě

Ketonová dieta je v poslední době jednou z nejskloňovanějších a lékařskou vědou také neuznávanějších metod, jak nejen zatočit s...

Chcete zjistit, kolik vrásek patří k vašemu věku a zda nemáte moc pigmentových skvrn? Vyzkoušejte chytré aplikace

Zajít si do profesionálního salonu na zhodnocení pleti se ještě před pár měsíci jevilo jako sci-fi. Jako řešení se...

„Co nám voní, to nám pomáhá.“ Rozhovor o aromaterapii v paliativní péči i o tom, jak se míchá vůně pro obchodní značku

Aromaterapeutka a školitelka Jana Urbanová v sobotu vystoupí na mezinárodní Aromakonferenci v Brně, na niž naváže největší domácí festival věnovaný vůním a bylinkám.
Vychází 29. září

Roční předplatné WHAT + PRÉMIOVÉ PRODUKTY MIRACLETOX V HODNOTĚ 4600 Kč

Miracletox N°4 KIT SIGNATURE ROYAL
Minimalizuje viditelnost pórů a unavené pleti navrací svěží vzhled. Sada obsahuje 15 ml čisticí cleanser, 15 ml Essential Toner, 15 ml Feel Cream a 15 ml Lifting Fluid.

Miracletox Time Rewind Perfection Mask (4 ks)
Zajistěte si pevnější pleť s maskou, která pomáhá při zesvětlení pokožky a proti vráskám, hojí akné a poskytuje pokožce bohatý přísun výživy a energie! Tkanina – příze z mikrovlákna – stokrát tenčí než lidský vlas. Je ideální pro perfektní přilnavost a udržuje tlakové body na kůži konstantní. Určeno pro všechny typy pleti.

Zavří­t reklamu