Úterý, 7 února, 2023
spot_img

Dobročinný bazar pomůže zvířatům v nouzi

Darujte věci do bazaru nebo si 26. listopadu přijďte něco koupit. Na místě bude k dostání i charitativní kalendář, který už jedenáct let fotí Patricie Pagáčová se svými kolegy a jejich pejsky.

Herečka od roku 2014 spolupracuje se spolkem Psí život, který se zaměřuje na pomoc psům lidí z vyloučených lokalit či bez domova a drogově závislých. Patricie každoročně organizuje focení kalendáře, ve kterém se známé osobnosti nechávají zvěčnit se svými psími kamarády. V průběhu let se na jeho stránkách objevily například Sandra Nováková, Veronika Arichteva i Dagmar Havlová. Letos se poprvé přidal Richard Krajčo nebo třeba zpěvačka Tereza Černochová. Patricie samozřejmě nemůže chybět. Loni se fotila se svou fenkou Jackie, letos ji fotografka Andy Owl zvěčnila s oběma jejími psy – i s voříškem Čolkem, kterého si Patricie vzala z útulku.

V loňském roce se díky výtěžku z prodeje kalendářů rozdělilo přes 600 tisíc korun mezi několik organizací pomáhajících psům a kočkám, včetně Psího života.

Spolek Psí život, který zajišťuje především veterinární pomoc pro zvířata majitelů v tíživé situaci, můžete podpořit také prostřednictvím charitativního bazaru. Koná se v sobotu 26. listopadu od 10 hodin v prostorách Skautského institutu v budově bývalé Rybárny na pražské Kampě. Pokud chcete přispět do bazaru darováním hezkého oblečení, funkčních věcí do domácnosti, sportovního vybavení nebo potřeb pro zvířata, můžete je do čtvrtka 24. listopadu nosit na pobočky Městské knihovny Praha v ulicích Korunní nebo Školská.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 31. ledna

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Kam za uměním? Na vlakové nádraží!

Festival m³ / Umění v prostoru přináší umění mezi lidi, do ulic a veřejných prostranství. Letošní ročník obsadil vlaková nádraží v Praze a okolí.

Modelka Pavlína Němcová: Chci si zachovat své přirozené já

Modelka, podnikatelka a designérka Pavlína Němcová se po 30 letech vrátila z Paříže zpět do své rodné země. Jak...

Trápí vás ekzémy na pokožce hlavy nebo padající a lámavé vlasy? Možná v noci děláte jednu z těchto chyb

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy. Ráno to tak ale mnohdy rozhodně nevypadá. Často se totiž budíme se...

5 inspirativních a motivačních knih, které si spoluvytváříte sami

Představujeme vám interaktivní knihy od českých autorek a autorů, které slouží k záznamům vašich emocí, zážitků nebo vzpomínek, a mohou pomoct zlepšit vztahy s blízkými i vztah k sobě.
Vychází 31. ledna
Zavří­t reklamu