Středa, 5 října, 2022
spot_img

Co nosí v kabelce herečka Eliška Křenková, fotografka Bet Orten a designérka Barbora Musilová

Všechny tři spojily své kreativní síly a výsledkem jsou působivé fotografie z nové kampaně české značky .about leather., která se zaměřuje na ručně šité minimalistické kabelky. Jak si dámy focení užily a jak vypadá černá na černé?

Barbora Musilová před lety marně hledala kabelku, která by jí vyhovovala. A tak se rozhodla začít šít vlastní. Kožené, minimalistické, elegantní, udržitelné. Všechny kabelky tvoří vlastnoručně a v malých sériích v ateliéru na pražské Letné. Od svých ikonických malých ledvinek, které s radostí už čtyři roky nosí nejen její múzy Eliška Křenková a Jenovéfa Boková, se postupně dostává k větším kabelkám. Bestsellery v černé barvě doplněné o objemnější tašky weekender a shopper jsou hlavními hvězdami nejnovější kampaně .about black., pro niž se Eliška v režii fotografky Bet Orten proměnila v tajemnou lady.

Foto: Bet Orten

Jaké bylo z vašeho pohledu focení kolekce .about black.?

Barbora Musilová: Tohle focení pro mě bylo už trešničkou na dortu. Předcházelo mu několik kreativních schůzek s Bet a ty mě strašně bavily. Její pohled na věc je tak osvobozující. Na samotném focení se sešlo tolik ženských osobností, které ale dohromady, krásně fungovaly a doplňovaly se. Bylo to moje nejhezčí a nejkreativnější focení.

Eliška Křenková: Focení byla velká sranda! Bylo mi mezi holkama strašně příjemně. Miluju, když cítím, že vytváříme něco krásného nebo důležitého, a přitom se ohromě bavím, inspiruju a nemám pocit, že pracuju. A tak to bylo i na našem focení.

Bet Orten: Byla to především ohromná zábava. Byly jsme „all girls team“ a přesně tak jsem si to taky užívaly. Eliška byla naše hvězda a my se všechny staraly o její záři v ten den.

Jaký typ kabelky vám nejvíc vyhovuje a proč?

Barbora: Miluju mini bumbag, v podstatě nic jiného nenosím. Je praktická, vypadá skvěle a každý outfit podtrhne a posune výš.

Eliška: Já jsem především vyznavač pohodlí. Takže batohy, bumbag anebo kabelky přes rameno.

Bet: Už nenosím v posdstatě jiné kabelky než .about leather. Zásadní je ledvinka přes tělo, prostě proto, že je to na denní nošení to nejpraktičtější. A pak mám velkou khaki koženou kabelu (taky .about leather.) a do té hodím i tu malou a ještě comp a boty a lahev a foťák… A jdu.

Co nejdivnějšího jste kdy měly v kabelce?

Barbora: Dost často s sebou nosím vzorky kůží a prototypy nových střihů, když přemýšlím o nové kolekci, což není nic divného, ale spíše to pro někoho může být neobvyklé.

Eliška: Třeba teď DNA test kit pro zjištění předků. To bych asi v kabelce nečekala.

Bet: Jakožto matka dvou dětí jsem měla v kabelce myslím prakticky cokoliv, na co si dokážete pomyslet… Ano, i to!

 

 

 

 

 

 

 

 

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. září

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...
K. Klempirova Akademie stylu a mody

Akademie stylu a módy jako balzám na duši i pomocník v...

Ve skleničce sektu na stole tančí maliny, plamínky svíček osvětlují stojany s oblečením a do místnosti vchází, jako vždy perfektně upravená, Klára Klempířová. Stylistka,...

Doba brožová

Brož je přesně ten druh šperku, který dokáže i ten nejkonzervativnější oděv katapultovat k módním výšinám. Na rozdíl od...

Když knihy ožívají: Příběhy o pandemii, které si přečíst během večerů v karanténě

Asi každý rozumný a zodpovědný člověk tráví v těchto dnech večery doma. Pokud už vás nebaví přepínat televizi z...

Beránek s mrkví nebo kedlubnové ravioly. Vyzkoušejte zdravější varianty velikonočních pokrmů

Jako beránek … tedy krotká jako tento mírumilovný tvor, bude vaše rodina, překvapená z vašeho super menu. Připravte si...

Roční předplatné WHAT + PRÉMIOVÉ PRODUKTY MIRACLETOX V HODNOTĚ 4600 Kč

Miracletox N°4 KIT SIGNATURE ROYAL
Minimalizuje viditelnost pórů a unavené pleti navrací svěží vzhled. Sada obsahuje 15 ml čisticí cleanser, 15 ml Essential Toner, 15 ml Feel Cream a 15 ml Lifting Fluid.

Miracletox Time Rewind Perfection Mask (4 ks)
Zajistěte si pevnější pleť s maskou, která pomáhá při zesvětlení pokožky a proti vráskám, hojí akné a poskytuje pokožce bohatý přísun výživy a energie! Tkanina – příze z mikrovlákna – stokrát tenčí než lidský vlas. Je ideální pro perfektní přilnavost a udržuje tlakové body na kůži konstantní. Určeno pro všechny typy pleti.

Zavří­t reklamu