Domů BEAUTY Extra objemné mikádo i elegantní ofina. Podívejte se, jak upravit vlasy na...

Extra objemné mikádo i elegantní ofina. Podívejte se, jak upravit vlasy na podzim

Podzim se pomalu blíží a vy přemýšlíte, jak upravit váš sluncem vyšisovaný a solí ovoněný letní účes? Prozradíme vám, že této sezóně bude vládnout mikádo, ať už sestříhané, objemné, nebo krátké a spojené s elegantní ofinou. Tento nesmrtelný střih navíc Franck Provost navrhnul tak, aby co nejvíce slušel ženám, které ho nosí a lichotil jim. Nechte se tedy inspirovat několika účesy této světově proslulé kadeřnické značky. 

Elegantní účesy, střihy, které se snadno upravují a pohodlně nosí, barvy kopírující přírodu. To vše se skrývá pod značkou Franck Provst, která má kadeřnické salony po celém světě. Není tak divu, že se statisíce žen po celém světě inspirují trendy, které nastolí. 

Pro letošní sezonu podzim-zima 2019/20 je tím pravým mikádo ve všech jeho podobách. Ať už se díváte na oslnivou blondýnu, úchvatnou brunetku nebo provokující zrzku, modelky Franck Provost dávají nový život prázdným pokojům a lesk ztichlým zdem, které znovu ožívají v rafinovaném kontrastu s nimi. Podívejte se tedy do galerie a načerpejte inspiraci na nadcházející měsíce. 

- Reklama -

Radek Štěpánek je ve víru ekologických projektů. Víte, jak umýt auto bez vody?

Český lev, jak se tenisové hvězdě Radku Štěpánkovi přezdívá, předloni po dvaadvaceti letech ukončil úspěšnou kariéru. Jelikož...

Katalyzátor Yemi A.D.

Překvapí! Tím, jak přemýšlí o světě i o sobě samém, jak se vymyká, a přitom je typickým...

Luxusní péče Oribe a vlasový mág Livermor v hlavní roli kadeřnické show

Luxusní americká vlasová péče Oribe, která se už léta drží na pomyslném Olympu mezi profesionálními kadeřníky, vlasovými...