Pondělí, 3 srpna, 2020
Home E-SHOP Healthy Alife Intensive Hydrating Elixir

Alife Intensive Hydrating Elixir

490   

Alife Intensive Hydrating Elixir je unikátní pleťové hydratační sérum obsahující zázračnou látku Astaxanthin, která dobyla Ameriku a jejíž velkou propagátorkou je například i hollywoodská herečka Gwyneth Paltrow. Při vývoji tohoto produktu se spojily nejšpičkovější moderní technologie a postupy, stejně jako se nechala společnost ALIFE inspirovat silou přírodních výtažků a jejich léčivými a omlazujícími schopnostmi.

Jen 1 skladem

Katalogové číslo: H001 Kategorie:

Popis

Účinky séra: Dokonale pleť hydratuje, vyživí, dramaticky zlepší její elasticitu i vzhled jemných vrásek, a navíc bojuje proti únavě, stresu nebo znečištěnému prostředí.

Astaxanthin: Toto přírodní barvivo z řádu karotenoidů je jedním z nejsilnějších a nejkoncentrovanějších antioxidantů na světě. Astaxanthin tak například zpomaluje proces stárnutí, je prevencí před onemocněním kůže a má schopnost ji chránit před oxidativním stresem způsobeným UV zářením, čímž výrazně zlepšuje kvalitu pleti. Díky své koncentrované barvě a jedinečným účinkům dokáže s pletí po opalování opravdové zázraky. Dokonale ji hydratuje, vyživí, zklidní a čokoládové opálení tak vydrží výrazně delší dobu.

Velikost: 30 ml
Cena: 490 Kč

Zavří­t reklamu