Pátek, 9 června, 2023
spot_img

Harry a Meghan už mají další pořad pro Netflix

Princ Harry s manželkou Meghan Markle se pořádně obuli do své nové televizní kariéry. Po kontroverzním dokumentu ze soukromí ještě tento rok uvedou nový pořad.

Nejsou to ani dva týdny, co vévoda a vévodkyně ze Sussexu vypustili do světa šestidílnou dokumentární sérii Harry a Meghan, v níž zrekapitulovali společnou životní etapu od prvního rande po odchod z královské rodiny. Ukázali svého tříletého syna Archieho a taky si třeba postěžovali na to, jak se k nim chovala média.

Netflix dnes odhalil trailer k pořadu Live to Lead, který přijde na obrazovky 31. prosince. Půjde o sedmidílnou sérii rozhovorů, jež povedou Harry a Meghan. Zaměří se na výrazné světové vůdce. Mezi zpovídanými bude například ekologická aktivistka Greta Thunberg, premiérka Nového Zélandu Jacinda Ardern, americká novinářka a feministka bojující za práva žen Gloria Steinem nebo také kapitán národního rugbyového týmu Jihoafrické republiky Siya Kolisi. Pořad produkuje společnost Archewell, kterou Harry s Meghan založili v roce 2020.

Série rozhovorů s lidmi, „jejichž aktivity formují náš svět“, je inspirovaná Nelsonem Mandelou. Nadace, jež spravuje jeho odkaz, je jedním z koproducentů pořadu.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Bisexuální americká Miss přiznala, že byla bezdomovkyní a chtěla se zabít....

Červen je známý jako duhový měsíc, kdy po celém světě bujaře oslavují všechny LGBTQ osoby. Uctívají svou kulturu, bojují za svá práva a pořádají...

Festival planet: U brněnské hvězdárny vzplane obří Slunce

Na co jiného se jít v letním vedru podívat než na desetimetrový model Slunce. Hvězdárna poprvé vystaví společně všechna...

Rozhovor s vědkyní, která v Bhútánu zkoumala roli ženských šamanek

Francouzská kulturní antropoložka Françoise Pommaret přijela začátkem července do Prahy přednášet o postavení žen v Bhútánu, o léčitelkách i buddhistických mniškách. Pokřtila zde první český překlad své knihy Boží vyslankyně.

Jsou ženy ve vesmíru lepšími velitelkami než muži?

Vědkyně vyhodnotila informace z výzkumné stanice, která simuluje pobyt na Marsu, a zjistila, že ženy se pro dlouhodobé mise...
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu