Pátek, 9 června, 2023
spot_img

Veronica a Betty z Riverdale i Lexi z Euforie. Seznamte se s Generací A

Značka Armani Beauty cílí na mladé publikum. Představila své nové ambasadory – generaci hereckých talentů z aktuálních seriálových hitů.

Zakladatel značky Giorgio Armani byl velkým obdivovatelem kinematografie a navrhoval kostýmy k řadě filmů. Pracoval na filmové sérii o Batmanovi nebo na snímcích Americký gigolo, Mission Impossible: Ghost Protocol či Vlk z Wall Street. Proto je logické, že tváře pro své kampaně často vyhledával v hereckém světě. K ambasadorům značky patří například herečky Cate Blanchett nebo Tessa Thompson.

Nyní se k nim přidává osmička nadaných hereček a herců pod 30 let, které Armani tituluje Gen A. Každý z nich během své kariéry získal ke značce vztah a nyní bude komunikovat její témata a hodnoty mladému publiku. Zástupci Gen A zvou fanoušky, aby je sledovali na jejich cestě se značkou Armani Beauty a zažili s nimi módní přehlídky i filmový festival v Benátkách, který Armani již šestým rokem sponzoruje. Společně se také chystají zvyšovat povědomí o nedostatku vody a o projektu Acqua for Life, dlouhodobé iniciativě značky Armani, jejímž cílem je zpřístupnit lidem žijícím v oblastech s nedostatkem vody čistou pitnou vodu.

Dámy z Riverdale či páni z Outer Banks

Mezi novými ambasadorkami jsou dvě známé tváře z populárního mysteriozního seriálu Riverdale, který můžete sledovat na Netflixu. Sedmá a závěrečná řada se dostane na obrazovky už v březnu. Camila Mendes v něm hraje jednu z hlavních postav Veronicu Lodge a Lili Reinhart její kamarádku Betty Cooper. Brazilsko-americká herečka Camila Mendes po svém debutu v Riverdale získala role v několika filmech, například v oceňované komedii Palm Springs. Letos bude točit a zároveň produkovat romantickou komedii Música. Lili Reinhart už měla bohatší rejstřík, když nastoupila do Riverdale. Poprvé stála před kamerou jako čtrnáctiletá v epizodní roli krimiseriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti. Zahrála si ve filmech Zlatokopky, Charlieho andílci nebo Z každého konce, který i produkovala.

Seriálový hit Euforie z HBO zastupují Maude Apatow, která se představila v roli Lexi, a Lukas Gage, jenž se objevil v jedné epizodě první řady. Maude Apatow jde ve šlépějích svých rodičů, režiséra a producenta Judda Apatowa a herečky Leslie Mann. Kariéru odstartovala pod jejich dohledem v komedii napsané a režírované jejím otcem Zbouchnutá, kde jí Leslie Mann hrála mámu. Svými dalšími výkony nicméně dokazuje, že v showbyznysu nepotřebuje umetat cestičku. Sama už si vyzkoušela post scenáristky a režisérky a v současnosti exceluje na newyorských divadelních prknech ve hře Malý krámek hrůz.

Isabela Merced je talentovanou herečkou s peruánskými kořeny. V deseti letech debutovala na Broadwayi v muzikálu Evita. Vidět jste ji mohli ve filmech Transformers: Poslední rytíř nebo Najednou jsme rodina. Často se věnuje dabingu animovaných filmů a pracuje také na pěvecké kariéře. Momentálně s další ambasadorkou Armani Sydney Sweeney natáčí superhrdinský film Madame Web.

Zástupce Gen A doplňují tři američtí herci: Michael Evans Behling proslavený rolí ve sportovním seriálu ze střední školy Fotbalový talent a Chase Stokes s Jonathanem Davissem, kteří se sešli v krimiseriálu Outer Banks, jehož třetí řada dorazí na Netflix 23. února. Jonathan Daviss se se značkou Armani seznámil už při výběru své první vůně: „Kdyby mi v šestnácti, kdy jsem si jako svou první vůni vybral Acqua di Giò, někdo řekl, že jednou budu tváří značky Armani, nejspíš bych mu nevěřil.“

Vychází 29. května

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

Léto v nomádském stylu? Zabalte si s sebou kousky z NILA

Čeká vás léto na cestách a váš šatník ještě není na velké dobrodružství připraven? Inspirujte se například širokou nabídkou obchodu s udržitelnou módou NILA....

Grafika roku: Výstava představí nejlepší autorské knihy i počítačovou grafiku

Ještě do konce ledna je možné přihlásit své výtvarné dílo na největší přehlídku současné domácí grafické tvorby.

Jana Zielinski: Každý večer si připomínám věci, za které jsem vděčná

Festival Designblok pořádá již 24. rokem. Původně malou akci pro několik firem postupně proměnila v největší přehlídku designu ve střední a východní Evropě. Přesto v její práci rutinu ani stereotyp nehledejte. „Když jsem byla mladší, každý rok jsem tajně doufala, že letos už něco půjde samo. Ale postupně zjišťuji, že taková situace asi nikdy nenastane,“ směje se neúnavná propagátorka designu Jana Zielinski.

Spousta žen bojuje s pocitem, že něco musí, říká body psychoterapeutka

Jana Hemelíková Baudisová měla být herečkou, její plány ale narušily povodně v roce 1997. Tehdy strávila několik dní v zatopeném domě. Nevěděla, jestli přežije. Trauma z povodní ji nasměrovalo k zájmu o psychoterapii. Dnes působí jako body psychoterapeutka. Vysvětlila nám, jak body psychoterapie pomáhá ve vztazích či s traumaty.
Zavří­t reklamu